Rekvalifikační kurzy pro řidiče v Praze, i školení řidičů

Nechte se zaměstnat jako řidič z povolání nebo učitel autoškoly, kurz získáte zcela zdarma!

Na trhu práce je v dnešní době velká kompetice, mnoho lidí se snaží získat zaměstnání, které by jim vyhovovalo, ale někdy na něj čekají i několik měsíců a všude jsou odmítáni. Práce řidiče může být někdy velká dřina, takže mnoho lidí ji hned odsuzuje, ale nakonec je to práce jako každá jiná, důležité je, že vám přinese do domácnosti peníze a pokud se vám nebude líbit, můžete si mezitím hledat práci jinou. Proč ale nevyužít možnosti získat řidičský průkaz na nákladní vozidla nebo autobusy zdarma a k tomu i profesní průkaz? Stejně tak můžete získat profesní osvědčení pro výuku žáků v autoškole, to je ale pro více ostřílené s velkou dávkou nervů.

Vozidla před vchodem do autoškoly

Autoškola Praha nabízí rekvalifikační kurzy ve spolupráci s úřady práce.

Zajímáte-li se o pracovní pozice v dopravě, pak je tu pro vás možnost rekvalifikačních kurzů autoškoly Praha. Úřady práce mohou mít lehce odlišné podmínky pro udělení rekvalifikace a proto je lepší sjednávat kurzy individuálně na základě žádosti.

Většina školících středisek a autoškol tuto možnost v dnešní době nabízí a Autoškola Praha je jednou z nich. Ve většině případů platí pravidlo: Pokud jste na úřadu práce již několik měsíců ( obvykle půl roku, ) máte právo zažádat o rekvalifikační kurz vlastní volby, díky kterému získáte širší obzor při hledání pracovních pozic.

Máte zájem o rekvalifikační kurz v autoškole, nebo o odborné školení řidičů? Neváhejte nás kontaktovat

Autoškola Praha vám pomůže se všemi náležitostmi, které je potřeba splnit při podání žádosti. Pokud sami nevíte, o co byste vlastně měli žádat, doporučujeme vám zastavit se v autoškole a probrat to s jedním ze zaměstnanců, kteří vám velice rádi pomohou vybrat ten rekvalifikační kurz, který je právě pro vás.

Nejenže Autoškola Praha nabízí školení řidičů a výcvik pro skupiny řidičských oprávnění pro nákladní vozy a autobusy, ale můžete si zažádat i o rekvalifikační kurz na osobní automobil skupiny B, pokud jej doposud nevlastníte. Do této skupiny spadají jak osobní auta, tak i dodávky.

V každém případě budete potřebovat projít školením řidičů

Ať už žádáte o kurz pro osobní vozidla nebo rekvalifikační kurz pro náklaďáky a autobusy, v obou případech musíte absolvovat školení řidičů, které je v rámci rekvalifikace řidičů zdarma. Pokud totiž budete řídit firemní vozidlo, musíte mít pro skupinu B referenční školení (v rámci cca jednoho dne) a získáte potvrzení, které pak musíte vozit vždy s sebou.

Ovšem pro skupiny C, D, E, tedy autobusy, nákladní vozidla a vleky ( respektive kamiony ) je nutné se zapsat do vstupního školení řidičů. Vstupní školení trvá daleko delší dobu, v základním rozsahu 140 hodin výuky a výcviku na vozidle ( výuka je většinou rozdělena do 8×45 minutových bloků, zatímco výcvik většinou probíhá v 2×45 minutových blocích ), takže počítejte s delším časovým obdobím k absolvování kompletního kurzu řidičů. Většinou kurz řidiče skupiny C, C+E trvá kolem dvou a půl měsíce, ale v závislosti na okolnostech a vašem čase může trvat i déle. Proto je vždy vhodné se předem domluvit v autoškole nebo školícím středisku na odhadované době celého kurzu, abyste nakonec nebyli překvapení.

Získejte od nás co nejvíce informací, než se do kurzu pustíte

Úřady práce vám kurz zaplatí v plné výši, pokud se ale v průběhu kurzu rozhodnete dále v něm nepokračovat, můžete si tím způsobit nepříjemnosti s dalšími žádostmi na úřadě. Proto si předem promyslete, zda chcete celý kurz opravdu absolvovat, zvláště v případě skupin nákladních vozidel a autobusů, kde je kurz velice obsáhlý a zdlouhavý. Na stránkách autoškoly Praha získáte základní informace o rekvalifikacích, ovšem nezapomeňte se zeptat před podáním žádosti na vše týkající se vaší konkrétní situace.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.autoskola-praha.com/novinky/skupina-b-jiz-od-7-900-kc-spolupracujeme-s-urady-prace-mate-zajem-o-rekvalifikaci-20
email:   auto-kratky@cmail.cz
telefon:   222 511 408
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!