document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Aloe Vera drinking gel s medem – tekuté zdraví, 90% čistého gelu

Aloe Vera drinking gel s medem – tekuté zdraví, 90% čistého gelu

90% čistého gelu z Aloe Vera, Doplňky stravy

Žádný jiný produkt se nemůže pyšnit tisíce let starou a tak úspěšnou tradicí jako Aloe Vera. Mexický národ Aztéků, faraonové ve Starém Egyptě i Karel Veliký – ti všichni dokázali zdraví posilující vlastnosti Aloe Vera plné vitamínů ocenit.

Posílení imunity s Aloe Vera

Tekutý doplněk stravy s vitaminem C

Žádný jiný přírodní produkt se nemůže pyšnit tisíce let starou a tak úspěšnou tradicí jako Aloe Vera. Mexický národ Aztéků, faraonové ve Starém Egyptě i Karel Veliký – ti všichni dokázali zdraví posilující vlastnosti Aloe Vera ocenit.

Pro vývoj prvních Aloe Vera Drinking gelů čerpala LR z tradičního originálního receptu brazilského františkánského mnicha, pátera Romana Zaga, který popisuje výjimečnou kombinaci Aloe Vera gelu a čistého květového medu. LR tuto recepturu optimalizovala podle nejnovějších vědeckých poznatků a dosáhla jedinečného výsledku, jímž je Aloe Vera Drinking gel! Nejlepší přírodní medicína na posílení imunity.

 

Přírodní medicína plná vitamínů nejvhodnější k posílení imunity. Ideální používat při léčbě bércových vředů a proleženin v kombinaci s Aloe Vera koncentrátem a krémem Aloe Vera s propolisem.

Náš originál – 90 % čistého gelu z listů Aloe Vera, 9 % drahocenného květového medu, inspirován originální recepturou pátera Romana Zaga.

Složení: 90,1% Aloe Vera Barbadensis Miller Gel (USA/Mexiko), 9% med z květů, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizátor: xanthan, kyselina L-askorbová (0,067%), konzervant (sorbát draselný). 

Doporučené dávkování: Dospělí: 3 x denně 30 ml, nejlépe před jídlem (příp. smíchejte s vodou nebo ovocnou šťávou). Děti od 3 do 13 let: 20 ml denně. 

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Aloe-Vera-Drinking-Gel-d311.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652