Aloe Vera drinking gel Sivera – tekuté zdraví s křemíkem

Vyrobeny z čistého gelu obsaženého v listech Aloe Vera a neobsahují aloin. Certifikovány SGS INSTITUTEM FRESENIUS GMBH a IASC. Bez přidaných barviv. Vyráběny za velmi šetrných podmínek s úctou k přírodě. Složeny z více než 100 cenných přírodních látek.

Kopřivové listy jsou známé tím, že obsahují vysoký podíl přírodního křemíku. Křemík je důležitým stopovým prvkem, ovšem je esenciální povahy. To znamená, že si jej tělo nedokáže tvořit samo a musí mu být dodáván výživou.

Zdroj křemíku

Díky šetrnému zpracování jsou v Aloe Vera gelech zachovávány všechny důležité minerální látky, vitamíny, stopové prvky i velké množství sekundárních rostlinných látek. Dokonalá přírodní medicína.

Všechny naše Aloe Vera gely jsou:

Vyrobeny z čistého gelu obsaženého v listech Aloe Vera a neobsahují aloin. Certifikovány SGS INSTITUTEM FRESENIUS GMBH a IASC. Bez přidaných barviv. Přírodní. Vyráběny za velmi šetrných podmínek s úctou k přírodě. Složeny z více než 100 cenných přírodních látek.

 

Tekutý doplněk stravy s kopřivovým extraktem

Kopřivový extrakt
Kopřivové listy jsou známé tím, že obsahují vysoký podíl přírodního křemíku. Křemík je důležitým stopovým prvkem, ovšem je esenciální povahy. To znamená, že si jej tělo nedokáže tvořit samo a musí mu být dodáván výživou. Kopřivový extrakt je ideální zdroj křemíkupřírodní medicína.

Cenný kopřivový extrakt kombinovaný s 91 % gelem z Aloe Vera a 7 % květového medu – to je Aloe Vera Drinking gel Sivera. Skutečný specialista. 

Doporučené dávkování: dospělí 3 x denně 30 ml, nejlépe před jídlem, děti od 3 let 1x 20 ml denně

Složení: Aloe Vera Barbadensis Miller Gel, květný med, exktrakt z kopřiv, okyselovací prostředek: kyselina citronová, stabilizátor: xanthan, antioxidační prostředek: kyselina L-askorbová, konzervační látka (sorbát draselný)

 

Výživové hodnoty, obsažené látky ve 100 ml denní dávka dospělí (90 ml) denní dávka děti (20 ml)
Energetická hodnota 105 kJ/25 kcal 94,5 kJ/22,5 kcal 21 kJ/5 kcal
Bílkoviny < 10 mg < 10 mg < 10 mg
Sacharidy 6,23 mg 5,6 mg 1,25 mg
Tuky < 10 mg < 10 mg < 10 mg
Aloe Vera Barbadensis Gel 91 g 81,9 g 18,2 g
Květný med 7 g 6,3 g 1,4 g
Extrakt z kopřiv 2 g 1,8 g 0,4 g

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Aloe-Vera-Drinking-Gel-d315.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!