document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Bezpečnostní cedulky „Pozor pes“, z odolného materiálu Aluten

Bezpečnostní cedulky „Pozor pes“, z odolného materiálu Aluten

Tabulky na plot POZOR PES.

Hledáte cedulku na plot pro označení Vašeho pozemku střeženého psem? Nejste spokojení s životností plastových bezpečnostních tabulek „POZOR PES“? Vyřešte to s cedulkami na plot z materiálu Aluten.

Cedulka s upozorněním POZOR PES, s fotkou rotvajlera.

Bezpečnostní tabulkaPOZOR PES„- 200 x 150 mm s předvrtanými otvory k zavěšení. Vyrobeno z kvalitního materiálu, zaručující dlouhou životnost a stálobarevnost – hliníková slitina ošetřena UV-folií. Tyto bezpečnostní tabulky jsou ideální pro venkovní použití.

Bezpečnostní tabulkycedulky na plot mají provedené testy mechanické, UV záření: U mechanických testů bylo zjištěno, že tabulky mají čtyřnásobně vyšší odolnost proti mechanickému poškození, než běžné plastové tabulky. UV testy potvrdily, že tabulky mají desetkrát nižší náchylnost k vyblednutí, než klasické barvy.
 

V naší nabídce naleznete bezpečnostní tabulkycedulky na plotPozor pes“ s vyobrazením různých plemen, stačí si jen vybrat.

Cedule je vyrobena z hliníkové slitiny tl. 0,8 mm a tedy velmi odolná.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.stelivo-krmiva.cz/Vystrazne-tabulky-POZOR-PES-c10_0_1.htm
email:   korinek.r@seznam.cz
telefon:   605412381