Zdravý život začíná ráno lžičkou zeleného ječmene

zelené potraviny pro zdraví

Není ječmen jako ječmen, pijte jen ten kvalitní a zelený. Zelené potraviny zaplavily trh, ale velmi důležitá je kvalita těchto potravin. Kontroly nejsou povinné a spousta firem si jen okopíruje text někoho jiného na své balení. Existuje firma, která si zakládá na tom, že lidem nabízí čisté produkty.

ječmen a chlorella

Zdrojem síly a zdraví živočišné říše je tráva. Antilopa jí vděčí za rychlost, arabský hřebec za vytrvalost a divoký býk za svoji sílu.

Zatímco lidé umírají na stovky nemocí, zvířata krmená zelenou travou, např.koně, krávy, sloni, trpí jenom asi 10 základními typy nemocí. Zkuste je ale krmit pouze a výhradně vařenými polotovary a sladkostmi… a nebo se také nechte „nabít“ každé ráno  mladým zeleným ječmenem a uvidíte, co se stane.
Tělo se vám začne odvděčovat ubýváním neduhů a přibýváním energie. V zelených potravinách si kupujeme stovky neznámých látek, které se na pultě v lékárnách objeví možná až za sto let a možná ty dnešní zcela vytlačí. To ale není to hlavní.
Nejdůležitější je, že spolu ony „zelené noty“ přenádherně ladí. Tomuto sladění říkáme synergie neboli spolupráce.
Kdo chce se sebou začít zacházet tak, aby fungoval ve zdraví a kondici co nejdéle a v synergii s přírodou, přečtěte si více na womance.cz anebo přímo kontaktujte mne.
Vaše womanka
 Čti více – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.womanka.cz/1578-Zeleny-jecmen.html
email:   heda@heda.cz
telefon:   603173021
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!