Woman Phyto activ – pro ženy – nejlepší prevence menopauzy

Ideální pomocník v klimekteriu, menopauze, zabraňuje nadměrnému pocení a návalům horka.

Bojíte se menopauzy? Víme, jak na návaly horka, nadměrné pocení a další příznaky klimakteria.

Klimakterium, nadměrné pocení
Základní rozdíly mezi ženským a mužským tělem jsou podmiňovány přítomností pohlavních hormonů. I Když v sobě muži i ženy mají stejné hormony, rozhodující je jejich poměr.
Zatímco u žen dominují estrogeny a progesteron, u mužů je to testosteron. Jejich rozdílné hladiny se projevují v odlišném vzhledu našich těl i ve struktuře naší psychiky.

 
Estrogeny jsou hlavním ženském pohlavním hormonem. Vděčíme jim za rozvoj mléčných žláz, růst ňader, ženské křivky, atd. Tvorba estrogenů v ženském těle vrcholí v období puberty a dozrává cca ve 40ti letech. Jedná se o období, kdy je žena nejplodnější.
 
Postupem času ale hladina estrogenů v těle klesá. Tomuto procesu se říká menopauza a označuje dobu poslední menstruace plus jeden rok. Klimakterium, jak se toto období také nazývá, s sebou nese ubývání estrogenů i progesteronu. Protože má jejich optimální poměr zásadní vliv na zdraví, vitalitu a duševní funkci, má jejich úbytek logicky za následek opak. V období klimakteria se proto častěji objevuje únava, poruchy spánku, nervozita, podrážděnost, bolesti hlavy, pocit napětí v prsou, návaly horka a nadměrné pocení.
 
Díky přípravku Woman Phyto activ se daří tyto stavy potlačovat. Obsahuje účinné substance, které jsou velmi podobné fyziologickým hormonům žen. Nazývají se fytoestrogeny (isoflavony). Jsou to skupiny látek vyskytující se v květech, listech a plodech rostlin. Můžeme je chápat jako přírodní anti-aging a jsou bohatě obsaženy především v sóje a červeném jeteli. Protože chce LR pro své zákaznice to nejlepší, použila v produktu Woman Phyto activ právě výtažky z červeného jetele. Přidáním vitamínu D a vápníku jsme jeho přirozenou sílu ještě podpořili.
 
Doporučení:
Produkt Woman Phyto activ  – prevence memopauzy se týká i žen, které ještě nejsou v menopauzálním věku. Pokud Vás toto období čeká, chcete si tato léta aktivně vychutnat a zároveň poskytnout svému organismu co nejlepší prevenci, dopřejte si Woman Phyto activ již nyní.
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Woman-Phyto-Activ-d348.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!