document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Velice módní prsten Starshine s 260 třpytivými kamínky

Velice módní prsten Starshine s 260 třpytivými kamínky

Geniální luxusní šperk - prsten s 260 třpytivými kameny

Nádherný prsten Starshine z kolekce módních šperků z oceli, a s třpytivými kameny

luxusní šperky
Nádherný prsten z oceli patří beze sporu mezi luxusní šperky. Je ideálním doplňkem při každodenním nošení, ale také do společnosti jako na plesy, a další společenské akce.
Díky 260 třpytivým kamínkům dává odlesky ze všech stran a proto připoutá pozornost každého oka. Ideální je prsten sladit s ostatními šperky. Velice módní šperk z naší luxusní kolekce.

 
  • Cca 260 třpytivých skleněných kamínků s brilantním leskem.
  • K dostání ve stylovém organzovém pytlíčku.
  • Materiál: ušlechtilá ocel, skleněné kamínky.
 

Dámy, tento zářivý prsten upoutá pozornost nejen každého muže!

V naší nabídce naleznete nabídku šperků v současných módních trendech nejen z kamenů a přírodních materiálů. Módní luxusní šperky jsou vyrobeny z různých kovů, přírodních i syntetických materiálů. Hlavním naším požadavkem je krása a unikátnost výsledného šperku.

Při koupi do poznámky v objednávce uveďte velikost XS, M nebo L

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Starshine-Prsten-d480.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652