document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Wikyland – zábavní rodinné centrum Brno

Wikyland – zábavní rodinné centrum Brno

Nejzábavnější rodinné centrum

Chcete společně se svými dětmi zažít jen něco netradičního? Bude mít vaše dítě narozeniny či jinou příležitost k oslavě a chtěli byste mu ji uspořádat na místě, na které dlouho nezapomene? Nebo chcete svým dětem udělat zkrátka jen radost?

Rodinné centrum

Za každého počasí můžete navštívit zábavní centrum WIKYLAND v Brně.

Rodinné zábavní centrum WIKYLAND je správná odpověď na všechny předešlé otázky. Nabízí pro děti a jejich rodiče spoustu atrakcí a zábavy. Na ploše více než 3 000 m2 jsou vám (včetně dospělých) k dispozici trampolíny, tobogány, skluzavky, kolotoče, autíčka, rodeový býk, nafukovací atrakce, horolezecká stěna, dětská diskotéka s laser show, ale i restaurace, kavárna, dětský bar, pro ženy kosmetika a kadeřnictví či obchod plný hraček a specializované dětské obuvi.

O vaše děti se profesionálně postará proškolený personál animátorů a vy si zatím můžete užít volný čas v klidové zóně kavárny či restaurace s přímým výhledem na vaše děti. Wi-Fi, bezbariérový přístup včetně výtahu a řada dalších výhod jsou u nás samozřejmostí a navíc vstupné platí jen ti, kdo chtějí být přímo na hrací ploše s dětmi. Ostatní prostory jsou přístupné ZDARMA.

  • Vlastní školka pro 100 dětí.
  • Vyškolený personál, který se Vám postará o Vaše nejmenší
  • Wi-fi zdarma v celém areálu, velké množsví elektrických zásuvek pro PC, tablety, atd.
  • Rodinné i firemní oslavy, narozeniny
  • V zábavním parku WIKYLAND najdete také 2 obchody, hračkářství a obchod s dětskou zdravou obuví a dětským oblečením.
  • Již brzy pro Vás připravíme i velkovní areál se spoustou nabídkou zábavy.

Pro vás a vaše děti máme otevřeno 7 dní v týdnu, vždy od 9:00 do 20:00 hodin. Neváhejte a přijďte prožít něco nového. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.wikyland.cz
email:   info@wikyland.cz
telefon:   702 292 759