Úvodní eBook k projektu JAK DĚLAT SEO vlastními silami

Úvodní eBook k projektu JAK DĚLAT SEO vlastními silami a optimalizace webu

Proč byl napsán tento eBook? Tento eBook byl napsán proto, že jsem přesvědčen o jeho potřebnosti a přínosu pro širokou skupinu uživatelů internetu. Stále totiž existuje značná skupina uživatelů internetu, která o optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO) buď ani neslyšela, nebo má o SEO jen velmi nepřesné informace z různých útržkových zpráv a článků, které jsou spíše na škodu než aby přinášely užitek.

úvodní eBook k projektu JAK DĚLAT SEO vlastními silami

Proč byl napsán tento eBook?

Tento eBook byl napsán  proto, že jsem přesvědčen o jeho potřebnosti a přínosu pro širokou skupinu uživatelů internetu. 

Stále totiž existuje značná skupina uživatelů internetu, která o optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO) buď ani neslyšela, nebo má o SEO jen velmi nepřesné informace z různých útržkových zpráv a článků, které jsou spíše na škodu než aby přinášely užitek.

 
 
 

Z obsahu a zaměření eBooku

Ebook řadu problémů kolem optimalizace webu pro vyhledávače vysvětluje a je úvodníkem projektu JAK DĚLAT SEO vlastními silami.

Mnoho uživatelů internetu a majitelů internetových stránek, ani neví co je a co není pravda, jak mohou SEO využít ve svůj prospěch a co vůbec kvalitní optimalizace webu pro vyhledávač dokáže

Samozřejmě ani neví jak se SEO správně dělá, natož aby si jej tito uživatelé udělali vlastními silami. Těmto uživatelům se často nedostává těch správných a tolik potřebných informací a nemají ani spolehlivého odborníka se kterým by tuto oblast konzultovali.

Vzhledem k situaci, která existuje kolem optimalizace webu pro vyhledávače na českém internetu, jsem se rozhodl napsat tento úvodní eBook k projektu JAK DĚLAT SEO vlastními silami.

 
 

Cíl eBooku

Cílem tohoto eBooku není nahradit odbornou literaturu vydanou na uvedené téma, ani poskytnout maximum informací z oblasti SEO pro vyhledávače. Zde je potřeba říci, že internet a jeho služby se neustále zdokonalují a rozvíjejí, a požadavky stále rostou. Není tomu jinak ani v oblasti optimalizace webu pro vyhledávače

Rostoucí nároky se týkají především používaných technik, používaných nástrojů i celých technologií. 

Tento eBook se zcela určitě dostane do rukou začátečníků i profesionálů. Proto psán, tak aby poskytované informace byly užitečné pro všechny uživatele. Stejný přístup je zvolen i při vytváření projektu JAK DĚLAT SEO

 
 

SEO vlastními silami.

Když řeknu vlastními silami, v žádném případě to neznamená, že se musíte učit programovat, kódovat text, upravovat šablony, tvořit vzhled webu s použitím kaskádových stylů. 
 
Samozřejmě  to někteří z vás zvládnou, mají dostatek času a disponují uvedenými dovednost. Většina majitelů webů má však hlavní aktivity zcela jiné a v tomto případě půjde především o správné rozdělaní dělby práce mezi majitelem webu a jednotlivými dodavateli. Jak tedy můžete k výrobě webu a jeho optimalizaci pro vyhledávače přistupovat s využitím vlastních sil, porovnejte si tři základní varianty a pak se rozhodněte podle svých schopností a možností. 
 
  • Uděláte si vše sami, vlastní síly využijete na maximum. To samozřejmě vyžaduje hodně času. 
  • Uděláte si vše kolem plánování, klíčová slova, analýzu konkurence, měření, hodnocení dosahovaných výsledků. Ostatní činnosti budete řešit s dodavateli. To zabere méně času než v prvním případě a na základě získaných znalostí můžete kvalifikovaně zadávat práci dodavatelům, kontrolovat je a hodnotit kvalitu odvedené práce 
  • Zpracujete zadání celého projektu, provedete potřebné specifikace klíčových slov, zpracujete textové a grafické podklady a připravíte vše pro dodavatele. Tato varianta zabere nejméně vašeho času, za vše ale platíte a kvalitu si musíte ohlídat již vlastními silami.
 
 
 
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.jak-delat-seo.cz
email:   info@jak-delat-seo.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!