Terasové podlahy jsou vhodné na zahradu i do interiéru

Terasové podlahy na zahradu i do interiéru

Dřevoplastová (WPC) terasová prkna v sobě skrývají celou řadu výhod a nabízí ideální řešení pro Váš venkovní design. WPC terasová prkna jsou v porovnání s ostatními výrobky na trhu vyrobena z lepších surovin, a proto mají lepší parametry – větší odolnost vůči plísním, mechu, lepší UV stabilita a odolnost vůči nárazům. Dřevoplastové (WPC) venkovní terasy – jednoduché, elegantní a flexibilní řešení.

podlaha WPC v obytné zahradě

Terasové podlahy – terasy ( WPC )

 
  • Proč se rozhodnout pro venkovní terasové podlahy z dřevoplastu?
  • Přirozený vzhled terasové podlahy
  • Voděodolný, nepráskající a protiskluzový povrch terasové podlahy
  • Hladký povrch venkovní terasové podlahy bez třísek
  • Okamžité dodání – skladem Praha
 
 

 

Terasové podlahy z dřevoplastu jsou vyráběny v EU

 
Nenáročná údržba terasových podlah – nevyžaduje žádné natírání jako u dřeva
 
  • Povrch terasových podlah je odolný proti hmyzu a plísním
  • Terasové podlahy snášejí teplotní změny – od –40C do  +60C
  • Materiál terasových podlah je šetrný k životnímu prostředí
  • Terasová podlaha má dlouhou životnost a stálý povrchu
  • Terasové podlahy odolávají UV záření – mají stálou barvu povrchu
 
 

Terasové podlahy jsou vyrobeny z materiálu WPC

 
WPC terasy, které si zamilujete nejen pro jejich technologické vlastnosti, ale také dlouhotrvající krásu. Jsou vhodné pro zahradní terasy, jako podlahy do zimních zahrad, podlahy altánů, pergolí, dalších různých zahradních staveb. Hodí se také jako podlahy balkónů, teras, lodžií a do interiéru, který je otevřen nebo navazuje na zahradu, například obytná zahrada. 
 
Dřevoplastová (WPC) terasová prkna v sobě skrývají celou řadu výhod a nabízí ideální řešení pro Váš venkovní design. WPC terasová prkna jsou v porovnání s ostatními výrobky na trhu vyrobena z lepších surovin, a proto mají lepší parametry – větší odolnost vůči plísním, mechu, lepší UV stabilita a odolnost vůči nárazům.
 
Dřevoplastové (WPC) venkovní terasy  jsou jednoduché, elegantní a flexibilní řešení. 
 
WPC nebo-li wood -plastic composite přináší nové řešení terasových prken, které Vám zaručí neměnnou terasu. Není třeba žádné chemické údržby. 
 
Barvy terasy jsou laděné do příjemných přírodních tonů. Povrch terasy je hladký, tudíž velmi příjemný na chození nebo s jemný drážkováním. Všechna prkna jsou naprosto stejná, vyrobena s přesnou rozměrovou tolerancí. K instalaci potřebujete pouze standartní tesařské nástroje (např. pila, vrtačka a elektrický šroubovák). 
 
Díky systému nerezových či plastových klipů se terasová prkna připevní na předem připravený rošt a snadno začistí soklovou krycí lištou.
 
WPC venkovní terasy – složení
 
WPC terasová prkna jsou vyrobena z WPC materiálu (Wood Plastic Composite), který obsahuje 60% vláken z exotického dřeva, 30% vybraných polyetylenů třídy A o vysoké hustotě a 10% přísad jako jsou pigmenty, přísady proti plísním, antioxidanty atd. WPC terasová prkna neobsahují žádné škodlivé chemikálie.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.podlahy-berger.cz/terasy/
email:   info@bergerpartners.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!