Tuxido Plzeň | Drink taxi, odvoz vozu

Odvoz vozu pro Plzeňský kraj

Odvážíme klienty i s jejich vozy po celém Plzeňském kraji. Drink taxi na úrovni.

Naše posádky projedou každou džunglí. I tou městskou.

Službu drink taxi, odvoz vozu oceníte ve chvíli, kdy z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete řídit svůj vůz. Ať už proto, že jste požili alkohol nebo jste prostě jen unaveni. Pak stačí zavolat jejich dispečink na čísle 723 41 42 43 a jejich zkušený řidič dopraví Vás a Váš vůz bezpečně do cíle.

Firma Tuxido Plzeň má pojištění odpovědnosti pro případ nehody a to u České podnikatelské pojišťovny. Nemusíte se proto bát svěřit jim své vozy.

Službu odvoz vozu provozuje přes moderní GPS systém, který byl vyvinut speciálně pro jejich potřeby. Díky tomu mohou garantovat velmi krátké dojezdové časy v řádu minut, přesné měření ujeté vzdálenosti a v neposlední řadě kompletní histroii všech odjetých zakázek pro případ pozdejších reklamací.

Dále také nabízí 2 věrnostní programy, díky kterým můžete jezdit s 5 – 10% slevou za každou jízdu. Jedete-li tedy cestu za 350 Kč, máte věrnostní kartičku s 10% slevou, pak Vás odvoz vozu vyjde na pouhých 315 Kč. Což je bezkonkurenční cena.

Při zakládání Tuxido Plzeň – drink taxi, odvoz vozu, jsme kladli důraz především na výběr kvalitních řidičů splňující náročná kritéria. Všichni řidiči jsou s námi v pracovně právním vztahu a prochází pravidelnými školeními.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.tuxido.cz
email:   info@tuxido.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!