document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Trendy černý lak na scéně

Trendy černý lak na scéně

Trendy černý lak na scéně

Nic není víc trendy než kombinace černé barvy a laku. Bez ohledu na den a noc, máme rádi módní doplňky, které rozzáří naše oblečení. Lesklá černá barva je originální, ale nepůsobí výstředně. Vy v tomto zimním období musíte zářit také!

Boty dělají člověka

Jde o typicky městský styl: Guess patří dnes mezi lídry na módním trhu s oblečením, s koženou galanterií a s módními doplňky.

Za tento úspěch vděčíme čtyřem bratrům Marciano, kteří se narodili v Maroku a studovali v Marseille.

V roce 1980 se rozhodli přestěhovat do Los Angeles, kde založili tuto značku a začali s výrobou džín v evropském stylu. Ano byl to velký hazard, ale jejich džíny měly úspěch.

Kousek po kousku se Guess diverzifikuje a začíná s výrobou pánské i dámské obuvi, kabelek a také s kolekcí parfémů. Velmi populární mezi znalci, kabelky od Guess, to znamená jít s dobou a s módou!

Boty z našeho dětství, to jsou definitivně Kickers, Kickers nestárnou!

 

Pamatujte: modely se silným charakterem a s barevným označením, která bota patří na kterou nohu: zelená na pravou a červená na levou nohu… Nyní slavíme jejich novou kolekci a jako obvykle, Kickers si drží svůj styl, i když v žádném dlouho nevydrží,mbaví nás mnoha žánry a nápady. 

Ve stejném duchu Kickers přináší řadu školních batohů, pracovních tašek a kabel, které jsou originální a odlišné. Kickers je hravá a barevná značka, která vás chce pobavit. A musíme konstatovat, že nás baví již po generace.

 

 Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.spartoo.cz/Guess-b775.php
email:   adriana@spartoo.cz
telefon: