Trendy černý lak na scéně

Trendy černý lak na scéně

Nic není víc trendy než kombinace černé barvy a laku. Bez ohledu na den a noc, máme rádi módní doplňky, které rozzáří naše oblečení. Lesklá černá barva je originální, ale nepůsobí výstředně. Vy v tomto zimním období musíte zářit také!

Boty dělají člověka

Jde o typicky městský styl: Guess patří dnes mezi lídry na módním trhu s oblečením, s koženou galanterií a s módními doplňky.

Za tento úspěch vděčíme čtyřem bratrům Marciano, kteří se narodili v Maroku a studovali v Marseille.

V roce 1980 se rozhodli přestěhovat do Los Angeles, kde založili tuto značku a začali s výrobou džín v evropském stylu. Ano byl to velký hazard, ale jejich džíny měly úspěch.

Kousek po kousku se Guess diverzifikuje a začíná s výrobou pánské i dámské obuvi, kabelek a také s kolekcí parfémů. Velmi populární mezi znalci, kabelky od Guess, to znamená jít s dobou a s módou!

Boty z našeho dětství, to jsou definitivně Kickers, Kickers nestárnou!

 

Pamatujte: modely se silným charakterem a s barevným označením, která bota patří na kterou nohu: zelená na pravou a červená na levou nohu… Nyní slavíme jejich novou kolekci a jako obvykle, Kickers si drží svůj styl, i když v žádném dlouho nevydrží,mbaví nás mnoha žánry a nápady. 

Ve stejném duchu Kickers přináší řadu školních batohů, pracovních tašek a kabel, které jsou originální a odlišné. Kickers je hravá a barevná značka, která vás chce pobavit. A musíme konstatovat, že nás baví již po generace.

 

 Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.spartoo.cz/Guess-b775.php
email:   adriana@spartoo.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!