document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Svítící LED obrazy, např. okouzlující káva

Svítící LED obrazy, např. okouzlující káva

LED obrazy

Originální LED obraz káva je vhodný především do kuchyně. Milovnící kávy jsi jej zamilují.

LED obraz - káva
Obraz lze jednoduše pověsit na zeď a připojito do zásuvky nebo připojit ke  rozvodům elektřiny pro stávající osvětlení.
LED diody jsou speciálně navrhnuty tak, aby obraz vypadal co monžá nelépe. Nejste milovnící kávy? Nevadí, v nabídce je dalších 60 motivů LED obrazů. Nejoblíbenějšími motivy obrazů pokud se jedná o města jsou New York, Manhattan, Brooklýnský most, Benátky.

Milovnící příroy si příjdou na své u obrazů s krásným motivem vodopádu, květin, oceánu, západu slunce nebo afrických zvířat jakou jsou sloni, gepard nebo tygr.

Led obrazy jsou ale především vhodné pro děti, kterým rozzáři dětský pokoj a přispějou ke klidnému spánku.

LED obrazy jsou rovněž velice úsporné, až 10 krát více šetří energii než běžné žárovky. LED obraz je originálním dárkem pro každého, protože se jedná se o bytovou dekorací, která je novinkou na trhu.

V nabídce jsou rovněž speciální obrazy. Jedná se o stylové kamenné lampy.
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.obrazyled.cz/svitici-led-obrazy/kava
email:   info@obrazyled.cz
telefon: