document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Jste realitní makléř? Chybí Vám čas na osobní život?

Jste realitní makléř? Chybí Vám čas na osobní život?

Jste realitní makléř? Chybí Vám čas na osobní život?

Ukážu Vám prostý způsob, jak mít více času na svou rodinu a koníčky a jak eliminovat stres ve Vašem životě a přitom se i nadále jako realitní makléř věnovat oboru, který milujete…

realitní makléř žena

Znáte to: Jako realitní makléř máte náročnou práci. Pracujete na dvou frontách – nejdříve potřebujete najít prodejce / pronajímatele nemovitosti a pak teprve začíná hledání zájemce o koupi / pronájem nemovitosti.

Práce realitního makléře je náročná na časa i přestože nyní děláte to nejlepší, v následujících 2-5 letech se můžete.

Jako realitní makléř máte pouze 24 hodin denně – stejně jako všichni ostatní lidé. Tady však veškerá podobnost končí…

Realitní makléř má svůj čas svázán s časem svých potenciálních klientů a možná máte také takové, kteří se jednoduše dožadují prohlídek pouze po 19 hodině nebo o víkendech a jindy si prostě nechtějí udělat čas
Být realitní makléř je profese, která je náročná na čas a v podstatě od brzkého rána vyžaduje Vaší pozornost.

 

Je to způsob života, který chcete vést i v průběhu přístích 2-5 let? A přibližuje Vás to k Vašim snům?

  • získat extra peníze nad rámec Vašeho zaměstnání,
  • vydělat nadprůměrný příjem,
  • dosáhnout finanční nezávislosti,
  • získat pasivní příjem,
  • zabezpečit rodinu a zajistit se do budoucnosti…

 

Nebo máte pocit, že jste jako realitní makléř v jednom kole a nemáte čas na osobní život, své koníčky a rodinu a přitom nevidíte žádné zlepšení na obzoru?

Mám podobnou zkušenost z doby, kdy jsem začal prvně podnikat v oblasti poskytování osobního poradenství a konzultací v osobním rozvoji.

V té době jsem byl ještě stále zaměstnán na plný úvazek jako obchodní ředitel a k tomu jsem ve svém volném čase nad rámec svého změstnání začal poskytovat poradenství a koučink skrze internet … více odkaz níže.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.robertslovak.cz/realitni-makler-casova-narocnost-cas-na-osobni-zivot/
email:   robert@robertslovak.cz
telefon: