Super Omega 3 activ – snižte si cholesterol a chraňte své srdce

Zajišťuje ochranu srdce, snižuje cholesterol, působí jako prevence infarktu a mozkové příhody

Ideální zcela přírodní doplněk stravy, který ochraňuje srdce, snižuje cholesterol a působí výborně jako prevence infarktu a mozkové příhody.

Prevence infarktu a mozkové příhody

Kapsle s rybím tukem a pupalkovým olejem, s vysokým obsahem EPA a DHA. Výborná prevence infarktu a ochrana srdce.

Omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA jsou důležité pro správnou funkci srdce. Mají rozhodující vliv na hodnotu tuků v krvi, podporují její tok, a tak účinně působí jako prevence mozkové příhody, prevence infarktu, a snižuje cholesterol.

EPA (kyselina eikosapentaenová) 
EPA je více nenasycená mastná kyselina a patří k omega 3 mastným kyselinám. Spolupodílí se na mnoha procesech v těle. Velkou měrou přispívá především k podpoře zdraví srdce. Protože lidé v mnoha zemích nemají možnost dodat tělu doporučenou denní dávku omega 3 mastných kyselin běžnou stravou, bojují výživoví experti za jejich zvýšený příjem.

DHA (kyselina dokosahexaenová)

DHA je stejně jako EPA nenasycenou mastnou kyselinou. Rovněž jako EPA může i ona stimulovat zdraví srdečních funkcí, přičemž je nutná minimální denní dávka 250 mg. Vedle toho je DHA nezbytná také pro mozek a nervové buňky. Všech 97 omega 3 mastných kyselin v našem mozku je tvořeno DHA. Proto je Omega ideální prevence infarktu a mozkové příhody.

Dlouhodobě udržitelný rybolov

V době, kdy jsou moře zatížena nadměrným rybolovem, je stále důležitější zacházet s mořskými surovinami odpovědně. LR dbá na to, aby makrely, sardinky a tuňáci (tedy ryby důležité pro získání omega 3 mastných kyselin) pocházely výlučně z oblasti jihoamerického Pacifiku, kde je lze lovit dlouhodobě a udržitelně. Také tuto skutečnost má LR oficiálně potvrzenu, a sice nezávislým osvědčením kvality „Friend of the Sea“. Proto výborně snižuje cholesterol a chrání srdce a cévy.

Doporučené dávkování: 3x denně 1 kapsle, zapít vodou.

Názor Lékaře:  Nahrazuje omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které v potravě chybí. Ty chrání kardiovaskulární systém, snižují hladinu cholesterolu a omezují rozvoj aterosklerózy (kornatění tepen). Mají velký význam také při alergiích, kloubních nemocech a působí protinádorově. Stimuluje imunitní systém, což výrazně zesiluje protizánětlivý a protinádorový účinek mastných kyselin.

Upozornění:  Nepřekračujte doporučené dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 20 °C.

Složení: rybí tuk (41%), želatina, pupalkový olej (13%), ječmenná vlákna, zvlhčující látka (glyceri)n, emulgátor (mono- a diglyceridy jedlých mastných kyselin), palmový olej, barvivo (oxid železa).

 

Obsažené látky ve 100 g Denní dávka (3 kapsle) % DDD
Omega 3 mastné kyseliny 24,6 g 1 260 mg
EPA (kyselina eikosapentaenová) 12,3 g 620 mg
DHA (kyselina dokosahexaenová) 8,2 g 420 mg
ß- glukan z ječmene 8,9 g 450 mg

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Super-Omega-3-Activ-d338.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!