document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Soutěž „Hubneme do plavek“, Online Fitness

Soutěž „Hubneme do plavek“, Online Fitness

Soutěž „Hubneme do plavek“, Online Fitness

Zaregistrujte se na supermamina.cz, odpovězte na soutěžní otázku a získejte měsíční permanentku na OnlineFitness.cz! Hubneme do plavek!

soutez_supermamina_hubneme_do_plavek

Na našem webu SuperMamina.cz jsme pro vás připravili soutěž na téma “Hubneme do plavek”, online fitness.

Která žena by nechtěla být krásná a cítit se dobře v bikinách? Proto vám ve spolupráci s OnlineFitness.cz přinášíme možnost vyhrát permanentky na online cvičení a hodit tak přebytečná kila za hlavu!

Zapojení do soutěže

Kdo všechno se může soutěže zúčastnit? Úplně každý, kdo odpoví na naši soutěžní otázku.

Z došlých odpovědí pak budou dvě správné odpovědi vylosovány. Každý z výherců či výherkyň pak získá měsíční permanentku ke cvičení na OnlineFitness.cz!!!

K tomu je zapotřebí se zaregistrovat na našem webu, odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen čekat, zda bude právě ta vaše správná odpověď vylosována.

A jaká je tedy soutěžní otázka:


Kolik stojí měsíční členství na OnlineFitness.cz?

Přihlášení do soutěže

Přihlášený do soutěže je každý, kdo se zaregistruje na webu SuperMamina.cz a zodpoví soutěžní otázku. Soutěžit mohou jak již registrovaní uživatelé, tak i nově registrovaní. Ti, kteří nesplňují podmínky této soutěže, mohou být ze soutěže vyloučeni.

Více informací na webu supermamina.cz – viz. kontakt níže.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.supermamina.cz/soutez/soutez-hubneme-do-plavek/
email:   info@just4web.cz
telefon:   

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat