document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Reishi Plus – houba dlouhověkosti – podpůrná léčba rakoviny

Reishi Plus – houba dlouhověkosti – podpůrná léčba rakoviny

Reishi - v Asii je nazývána "houbou dlouhověkosti" a je již tisíce let součástí kultur Dálného Východu. Její blahodárné schopnosti jsou dodnes chráněny nejen v Asii.

S extraktem a práškem z Reishi. S vitamínem C. Vhodná pro vegany. Reishi plus – houba dlouhověkosti, používaná jako velmi účinná podpůrná léčba rakoviny.

Jak zničit nádorové buňky, dlouhověkost
Reishi – v Asii je nazývána „houbou dlouhověkosti“ a je již tisíce let součástí kultur Dálného Východu. Její blahodárné schopnosti jsou dodnes chráněny nejen v Asii.
Nejúčinnější látky obsažené v Reishi jsou ve vodě rozpustné polysacharidy, především betaglukany, heterobetaglukany (protinádorové a imunomodulující účinky) a ganoderické kyseliny (antialergické, snižující krevní tlak a cholesterol.
Reishi je bohaté také na proteiny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a stopové prvky. díky svému složení dokáže spustit řadu imunitních jevů, od likvidace patogenů, přes potlačování nádorových buněk, až po snižování krevního tlaku, cholesterolu a hladiny cukru v krvi při cukrovce 2. typu. Napomáhá v rekonvalescenci jater po prodělané infekci a pozitivně ovlivňuje chronické záněty v těle. 

 
Názor lékaře:
Reishi nabízí hned několik možností ovlivnění různých vývojových stádií rakoviny. Potlačuje tvorbu nových cév (ty si vytváří nádor pro svou vlastní výživu), působí toxicky na nádorové buňky a navozuje jejich apoptózu (programovanou buněčnou smrt), potlačuje tvorbu metastáz a aktivuje protinádorovou imunitu nemocného pacienta. Toto vše ještě podporuje jeho antioxidační účinek. Možností využití v doplňkové léčbě nacházíme u pacientů s různými typy rakovinyrakovina prostaty, tlustého střeva, prsu, plic, atd, u leukémie, lymfomů a mnohočetného myelomu.
 
Doporučení:
Nejlepší vyzkoušenou kombinací je užívání Reishi společně s Aloe Vera gelem. Aloe Vera gel má podobné účinky jako Reishi, a proto jeho sílu znásobuje. Výjimečný přínos při užívání Reishi má také vitamín C, který zlepšuje vstřebatelnost obou  výše uvedených produktů.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Reishi-plus-d336.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652