Cistus Incanus – perla Středomoří – vítěz v boji se všemi viry

Přírodní medicína pro boj s opary, viry. Obsahuje antioxidanty.

Velmi bohaté na polyfenoly jsou především listy rostliny Cistus Incanus. LR proto zpracovává výhradně tyto listy, v žádném případě ne větvičky, stonky či odřezky. Cistus Incanus je velmi účinný antioxidant užívaný v přírodní medicíně proti virům např. na nepříjemné opary.

Jak na viry, opary
Rostlinka Cistus Incanus se může zdát díky něžnému vzhledu nenápadná a křehká. Ve skutečnosti je ale jen klame svým zevnějškem. V Cistu se totiž skrývá nevídaná síla.
 
Tato divoká růže roste ve formě keře převážně na suchých svazích řeckých hor, v půdě bohaté na magnesium.

Cistus má efektivní účinky na lidské zdraví. Je velmi účinný v boji se všemi druhy virů, včetně těch vysoce agresivních, zabraňuje pronikání virům do buněk. Mohou za to především polyfenoly, na něž je rostlina extrémně bohatá. Mají vysoké antioxidační účinky.

Neutralizují volné radikály, čímž zbavují lidský organismus jedovatých látek. Polyfenoly mají výjimečnou schopnost detoxikovat organismus, zvyšovat obranyschopnost, bránit tělo před volnými radikály, viry, bakteriemi i plísněmi a zároveň působí protizánětlivě.

 
Názor lékaře:
Polyfenoly sou schopny zneškodňovat kyslíkové radikály i zmenšit pravděpodobnost výskytu Alzheimerovy choroby. Ovlivňují zároveň počáteční fázi karcinogenního procesu v těle a množení zhoubných buněk. Blokují enzym urokinazu, který má velký vliv na tvorbu metastáz. Látky obsažené v cistu zabraňují tvorbě nových cév, které by bujícímu nádoru zajišťovaly výživu.
 
Doporučení:
Cistus incanus ocení všichni, kdo jsou náchylní na výkyvy počasí a často podléhají virózám a nachlazení, i tj. jejichž imunita je oslabena z jakéhokoli jiného důvodu (špatné stravovací návyky, stres, zvýšený pracovní výkon, pooperační stav, rekonvalescence).
 
I obal kapsle je čistě přírodní. Geniální přírodní medicína. Léčí viry, opary, obsahuje antioxidanty. Ideální na léčbu jakýchkoli virů a oparů.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.centrumkrasyazdravi.cz/Cistus-Incanus-d343.htm
email:   verbed@post.cz
telefon:   604279652
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!