Prodej bytu, 2+1, 66 m² – Prostějov – ul. C. Boudy

Byt 2+1, 66m2, cihla, 3. NP - C. Boudy, Prostějov

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi pěkný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu v oblíbené lokalitě města Prostějov – ul. C. Boudy.

Byt 2+1, 66m2, cihla, 3. NP - C. Boudy, Prostějov

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi pěkný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu v oblíbené lokalitě města Prostějov – ul. C. Boudy. Byt je v udržovaném obývaném stavu, orientace oken je na východní stranu.

Dispozice:

Vstup, zádveří – chodba – samostatný pokoj s lodžií (obývák) – kuchyně – samostatné WC – koupelna – komora – samostatný pokoj (ložnice).

Vybavení:

Kuchyňská linka se spotřebiči (myčka, varná deska, trouba), v koupelně rohová vana, podlahy plovoucí laminátové (v pokojích a chodbě) + dlažba (koupelna, WC a kuchyně), okna plastová. Vytápění vlastní centrální + ohřev UV je vlastním plynovým kotlem (kotel v kuchyni).

K bytu patří samostatná sklepní kóje (cca 5m2) v suterénu budovy. Budova je nově revitalizovaná (fasáda, lodžie, střecha), nově zbudován eurovýtah. Veškerá občanská vybavenost a služby se nachází v nejbližší dostupnosti od domu, velice oblíbená lokalita v bezprostřední blízkosti biokoridoru Hloučela.

Doporučuji.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://realitymix.centrum.cz/detail/prostejov/byt-2-1-66m2-cihla-3-np-c-boudy-prostejov-7058556.html
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!