document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Prodej bytu, 2+1, 66 m² – Prostějov – ul. C. Boudy

Prodej bytu, 2+1, 66 m² – Prostějov – ul. C. Boudy

Byt 2+1, 66m2, cihla, 3. NP - C. Boudy, Prostějov

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi pěkný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu v oblíbené lokalitě města Prostějov – ul. C. Boudy.

Byt 2+1, 66m2, cihla, 3. NP - C. Boudy, Prostějov

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme ke koupi pěkný byt s dispozicí 2+1, který se nachází ve 2. patře cihlového bytového domu v oblíbené lokalitě města Prostějov – ul. C. Boudy. Byt je v udržovaném obývaném stavu, orientace oken je na východní stranu.

Dispozice:

Vstup, zádveří – chodba – samostatný pokoj s lodžií (obývák) – kuchyně – samostatné WC – koupelna – komora – samostatný pokoj (ložnice).

Vybavení:

Kuchyňská linka se spotřebiči (myčka, varná deska, trouba), v koupelně rohová vana, podlahy plovoucí laminátové (v pokojích a chodbě) + dlažba (koupelna, WC a kuchyně), okna plastová. Vytápění vlastní centrální + ohřev UV je vlastním plynovým kotlem (kotel v kuchyni).

K bytu patří samostatná sklepní kóje (cca 5m2) v suterénu budovy. Budova je nově revitalizovaná (fasáda, lodžie, střecha), nově zbudován eurovýtah. Veškerá občanská vybavenost a služby se nachází v nejbližší dostupnosti od domu, velice oblíbená lokalita v bezprostřední blízkosti biokoridoru Hloučela.

Doporučuji.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://realitymix.centrum.cz/detail/prostejov/byt-2-1-66m2-cihla-3-np-c-boudy-prostejov-7058556.html
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069