Homocystein

Vaše zdraví Homocystein

Videa o Hcy s MUDr. Karlem Erbenem

Hcy-vitality pro všechny
Homocystein se přirozeně tvoří v buňkách jako produkt jedné z biochemických reakcí. Díky nedostatku vitaminů v potravinách se však toxický homocystein nepřeměňuje na netoxický methionin a buňky jeho přebytek vylučují do krve, kde se hromadí a způsobuje svojí toxicitou různá poškození, která zdravotnictví souborně nazývá civilizační choroby.  

Bezvadný chod biochemických procesů objevených v buňkách závisí na dostatku trojice vitamínů: kyseliny listové (B9), pyridoxinu (B6) a vitaminu B12. Pokud dodáme do těla potřebné vitaminy důležité pro správnou metabolizaci homocysteinu, zachováme si biochemické zdraví a pravděpodobně se dožijeme aktivního stáří bez civilizačních chorob.

Vitaminy B6, B12 a kyselina listová – antihomocysteinová formule

Užívané společně zajišťují:správný metabolizmus homocysteinu udržení pevného zdraví správnou funkci imunitního systému snížení míry únavy a vyčerpání správnou činnost nervové soustavy optimální tvorbu červených krvinek snížení rizika vzniku defektů neurální trubice plodu

Videa o Hcy s MUDr. Karlem Erbenem

Udělejte si chvíli čas na sebe a zhlédněte alespoň 1. video s panem primářem, ve kterém vypráví o homocysteinu a jeho vlivu na vývoj civilizačních nemocí.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://106.hcy-vitality.cz
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!