Pomůžeme Vám zhubnout a znovu nepřibrat. Vedení zdarma.

hubnutí, trvalé udržení vahy

Nabízím výživové poradenství ZDARMA, zdravé potraviny pro vnější i vnitřní výživu. Individuální přístup a péče o klienta. Podpůrný vzdělávací online systém díky kterému získáte znalosti jak se orientovat v dostupných potravinách a spoustu dalších užitečných informaci a možností.

C. Ronaldo je jedna z hlavních ikon podporujících naše skvělá zdravá jídla

Spolupracuji s nutriční firmou, která se zabývá správným a zdravým stravováním s výživovým poradenstvím a osobním přístupem ke každému jednotlivému klientovy zdarma.

Ať už je vaším cílem zhubnout, nabrat na svalové hmotě nebo si jen zlepšit, zpestřit svůj jídelníček či zvýšit svoji energii během dne a celkově se cítit lépe.

Sestavíme vám funkční stravovací plán na míru, naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% přírodních zdrojů, kombinace čínských a brazilských bylin, které kontrolují přísun kalorií a živin do organismu, přirozeně obohacují váš metabolismus, spalují a rozpouští tuky v těle a dají vám neuvěřitelný vzrůst energie. Jsou nízkokalorické bez přidaných zvýrazňovačů chuti, konzervantů, barviv a dalších látek. Obsahují veškeré potřebné živiny, které tělo potřebuje včetně minerálů a vitamínů v přesně daném poměru pro co nejlepší vstřebatelnost v organismu.

Nejedná se o diety či náhražky potravin ale celkové zlepšení jídelníčku pomocí našich skvělých zdravých jídel.

Osobní poradce Zdarma

Nenabízíme jen další dietu, ale osvědčené programy zdravého hubnutí, zeštíhlení problematických partií a celkové zpevnění postavy. Programy založené na správné výživě a odborné vedení Vám pomohou nejen zhubnout, ale především si váhu i udržet.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.snidejzdrave.cz/zejda/
email:   vojta62@gmail.com
telefon:   723923545
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!