Kanadské sruby – Sruby 123 | žijeme sruby

Kanadské sruby Mareš

Kanadské sruby jsou výjimečné stavby, které stále ještě nemají v České republice obdoby. Zatímco pro střední Evropu jsou neuvěřitelně typické roubené chaty, kanadské sruby jsou výraznými stavbami v severských státech, Rusku, Kanadě nebo USA. Sruby nabízí netradiční bydlení se spousty výhod oproti běžným zděným domům.

Kanadské sruby od Srub123.cz

Kanadské sruby jsou s postupem času velmi žádanou a oblíbenou alternativou nám dobře známých a tradičních zděných budov. Sruby mají charakter úplně rozdílný a naprosto neporovnatelný. Jejich typickým znakem je využití kulatin při stavbě, což dokáže uchvátit mnohé z nás.

Není to však pouze vzhled stavby, který bychom měli brát v úvahu. Kulatiny zajišťují opravdu výbornou izolaci. Díky ní se jedná o velmi úspornou stavbu co se energie týče. Vzduch ve srubu bývá běžně velmi čistý a udržuje stálou vlhkost. Ta je zajištěna právě stěnami ze dřeva.

Bydlení ve srubu je vhodnou alternativou pro alergiky, astmatiky a osoby s dalšími respiračními nebo cévními onemocněními. Ve srubu se také téměř nevyskytují plísně.

O srub se však musíte dobře starat, stejně jako o jakoukoli zděnou stavbu. Údržba srubu není, ač se to nezdá, o nic složitější než údržba běžné zděné budovy. Zatímco na běžné zděné budově lze některé opravy přehlížet, ve srubu nikoli. Péče o srub je však srdcovou záležitostí.

Pokud uvažujete o stavbě srubu, měli byste vědět pár informací. V době plánování a rozvrhu budoucí stavby velmi dobře naplánujte rozmístění zásuvek. Později je již téměř nemožné provádět jakékoli úpravy.

Srub čeká také tzv. sedání. Během několika měsíců, obyčejně zhruba do 8 měsíců, se srub sníží zhruba o 7% své výšky. Jsme však zkušení profesionálové a při stavbě si umíme poradit, aby váš srub měl požadovanou výšku právě poté, co si kompletně sedne. Spolehněte se na nás.

Srub123.cz – žijeme sruby, vy můžete v jednom z nich.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://srub123.cz/
email:   srub123@srub123.cz
telefon:   608161445
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!