OmegaMarine Forte + od společnosti Naturamed

Omega Marine Forte

Omega Marine Forte je vysoce kvalitní potravinový doplněk obsahující omega 3 mastné kyseliny z norských lososů. Navíc obsahuje další omega mastné kyseliny 6, 7 a 9. Navíc vitamín D.

OmegaMarine Forte

Historie výroby doplňků obsahujících Omega 3 mastné kyseliny v Norsku je vselice dlouhá. I tak historie prodeje produktů společnosti Naturamed Pharmaceuticals v Čechách je dlouhá.

Nejdříve to byl produkt Omega 3 obsahující pouze omega 3 mastné kyseliny z norského lososa. Tento losos je velmi čerstvý, což je při výrobě doplňků to nejdůležitější. Od chvíle, kdy plave v moři do doby než je kapsle hotová neuběhne ani 24 hodin. Tuk tak nestihne žluknout.
Tento produkt byl velice úspěšný ale společnost se snažila jít dál, proto byl vyvynut OmegaMarine Forte, obsahující kromě Omega 3 mastných kyselin také další kyseliny a to 6,7 a 9. Takže kromě pozitivního účinku na vaše srdce a mozek působí blahodárně na pleť, vlasy a nehty, je to silný antioxidant a působí i na vaše cévy a močový měchýř. To však stále není vše. Nový produkt dostal za svůj název znaménko „+“ protože je obohacen o vitamín D, který pomáhá správnému ukládání fosforu v těle, což je velmi důležité v obdobích kdy nemáme dostatek sluníčka.
  • Pozitivního účinku na Vaše srdce dosáhnete při pravidelné konzumaci 250mg EPA/DHA denně.
  • Pozitivního účinku na Vaše oči a mozek dosáhnete při pravidelné konzumaci 250mg DHA denně.
  • Pozitivního účinku dosáhnete při pravidelné konzumaci 100% DDD vitaminu D denně.

 

Konzumace doplňku stravy může být vhodnou alternativou, jak si zabezpečit jeho pravidelný dostatečný příjem. Doporučenou denní dávku vitamínu D do těla dostáváte konzumací dvou kapslí OmegaMarine Forte+ denně.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.naturamed.cz/produkty/omegamarine-forte-plus
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!