Odhalte #1 Nejvíce Důležitou Věc, kterou mají bohatí společnou

Odhalte #1 Nejvíce Důležitou Věc, kterou mají bohatí společnou

Přemýšleli jste někdy o tom, co je tím tajemstvím, které používají úspěšní a bohatí lidé po celém světě k tomu, že se často z nuly, chudoby či dokonce dluhů dostali nahoru a nyní mohou žít nadprůměrným životním stylem?

Odhalte #1 Nejvíce Důležitou Věc, kterou mají bohatí společnou

Upřímně si pro sebe sama odpovězte…

  • Skutečně Toužím po VYŠŠÍM či Extra PŘÍJMU k tomu, co momentálně vydělávám s eventuální možností dosáhnout opravdového Bohatství?
  • Toužím po Příjmu, o který NEbudu MUSET ŽÁDAT svého nadřízeného a jakkoliv se ponižovat či cítit se nepříjemně nebo dokonce trapně?
  • A Chci Pracovat tak Efektivně, jak jen je to možné a přitom NEchci VYNAKLÁDAT pro získání tohoto Extra Příjmu zbytečně mnoho svého Drahocenného Osobního ČASU a Úsilí?

 Pakliže jste alespoň jednou, odpověděl/a ANO, pokračujte prosím ve čtení…

 

Mé jméno je Robert Slovák…

Těší mě, že se takto poznáváme…

 

Lidem jako jste Vy pomáhám dosáhnout života bez hranic – získat svobodu, vydělávat více a dosáhnout života, jaký skutečně chtějí žít, prostředníctvím koučinku, mentoringu a network marketingu …

Zjistil jsem totiž, že je to jeden z nejlepších způsobů (ne-li ten nejlepší), jak si vytvořit Extra Příjem, stejně jako Trvale Udržitelný Proud Příjmů, který Vám zajistí Nadstandardní Životní Styl, který zahrnuje volný čas i peníze.

Vím to, protože jsem sám touto stejnou cestou prošel…

Pravděpodobně stejně jako Vy i já sám jsem prošel fází hledání, až jsem konečně našel způsob, který mi umožnil získat svobodu finanční, ale i časovou, podporovat mou rodinu a žít své sny…

Začínal jsem úplně dole, podobně jako většina lidí…

Byl jsem obyčejný obchodník v korporátním světě zaměstnání, ale věděl jsem, že to není to místo, na kterém chci skončit.

Postupně jsem se v průběhu let vypracoval na obchodního ředitele…

 

Žil jsem totiž v mylné představě, že pokud se dostanu na vrchol žebříčku, budu se mít dobře.

 

Jaké bylo však mé překvapení, když jsem zjistil, že spolu s tím, jak postupuji po jednotlivých příčkách žebříku korporátního světa, přibývá sice příjem, ale rovněž i odpovědnost a žádá si to investovat stále více času a energie.

Nakonec jsem se po roce a půl v manažerské pozici, která zahrnovala velké množství stresu, dostal do stavu vyhoření a dospělo to do bodu, kdy jsem vstával a chtělo se mi zvracet z myšlenky, co mě ten den čeká…

 

Čti více – viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.robertslovak.cz/mentor-mentoring/network-marketing-mlm-1/
email:   info@robertslovak.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!