Bouře v podnikání: Každá bouře je pouze dočasná…

Bouře v podnikání: Každá bouře je pouze dočasná… Více na: http://www.zivotbezhranic.cz/boure-v-podnikani-kazda-boure-je-pouze-docasna/#ixzz3f09cLKBJ tynt Under Creative Commons License: Attribution Follow us: @ZivotBezHranic on Twitter | ZivotBezHranic.cz on Facebook

Je těžké udržet se na uzdě, když všude kolem vidíte, jak ostatní vydělávají na novém trendu. Jak firmy investují miliony do vývoje v novém odvětví. Je těžké odolat módním vlivům nejenom v oblečení, ale i v podnikání.

Bouře v podnikání: Každá bouře je pouze dočasná…

Každý jsme se nakazili facebookózou a spousta podnikatelů začali dělat infoprodukty. Kdo nenaskočil včas, už to teď bude těžko dohánět. Je pozdě, miliony si už rozdali ostatní. Možná!

Jenže každá vlna přejde a teprve s odlivem zjistíte, kdo se koupal bez plavek.

Jste připraveni zůstat na místě, zatímco druzí vydělávají miliony?

Existuje zdravý selský rozum, který Vám říká, že když vám najednou začnou všichni radit, abyste něco udělali, bude v tom nějaký háček.

Je to skvělý signál, že je na čase začít dělat něco jiného, nebo minimálně jinak.

Pokud se necháte nahrnout do nějaké módní vlny, stanou se nejspíše dvě věci.

První je, že s velkou pravděpodobností nastoupíte na vlnu, která již doznívá. Takže buď proděláte, nebo se budeme muset zatraceně hodně snažit. 

A ta druhá je, že zcela klidně můžete nevědomky sejít ze své cesty. Najednou se tady objevuje skvělé lákadlo, které leží možná jenom o kousek vedle Vaší vize. Tak proč to nevyzkoušet.

 

Jenže ten kousek vedle může znamenat pro Vaše podnikání katastrofu.

Najednou se pustíte do něčeho jiného, co nemá pevné základy, jen to zní dobře. Pro Vaše zákazníky se stanete nečitelní. Budou si říkat „do čeho se to zase pustili?“

Držte se svého řemesla a na nejmodernější výstřelky doby se zkuste podívat z patřičného nadhledu. Nereagujte okamžitě a pamatujte, že když už to dělá každý, pak je na čase začít dělat něco jiného.

Všechny obrovské společnosti vyrostly na principech, které nepodléhají módě.

Čti více – viz odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/boure-v-podnikani-kazda-boure-je-pouze-docasna/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!