Nízkoenergetický dům, bungalov Adéla

Nízkoenergetický dům Adéla 3+kk s parkováním - bungalov

Typový projekt přízemního nízkoenergetického rodinného domu (bungalovu) o velikosti bytové jednotky 3+kk s krytým parkovacím stáním je vhodný pro užívání 3 – 4 osob.

Nízkoenergetický bungalov - dům

Zastřešení je navrženo kombinací ploché a pultové střechy se sklonem 10˚. Nízkoenergetický dům Adéla 1.01 je bungalov vhodný do městské zástavby s moderním vzhledem. Projekt domu je výrazný zejména nadstandardními krytými venkovními plochami, které se přímo nabízí k relaxaci. Pro dekor fasády jsou použity fasádní omítkové systémy v barevné kombinaci červená-bílá, avšak možnost volby je vždy na investorovi. Střešní krytina je doporučena plechová.

Vstup do bungalovu je z krytého závětří na východní straně. Půdorys je tvaru L s dominantním prostorem obývacího pokoje s prosklenou fasádou. Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout s barem a jídelním prostorem. Obytné místnosti (pokoj, ložnice) splňují hygienická kritéria pro užívání 2 osob. Hygienické a sociální zázemí zajišťuje samostatná místnost WC, kde je i umístěn kotel a také koupelna přístupná z pokoje i ložnice. Uspořádání dispozice nabízí i dostatečné množství úložných prostor. Vstup na terasu (zahradu) je možný prosklenou fasádní sestavou v obývacím pokoji vždy dvoukřídlými dveřmi. Vhodný pro tento projekt rodinného nízkoenergetického  domu je rovný nebo mírně svažitý pozemek.

Projekt nízkoenergetického domu je připraven pro stavbu z pálených cihel, pórobetonových tvárnic (Ytong), vápenopískového zdiva i formou dřevostavby.

Pro tento projekt rodinného nízkoenergetického domu můžete získat:

  • Malý projekt
  • Projekt pro stavební povolení
  • Projekt stavby
  • Změny typové dokumentace
  • Online konzultace po Skypu

K projektu rodinného nízkoenergetického domu můžete získat:

  • Materiál na Váš rodinný dům za výhodnou cenu
  • Věrnostní slevovou kartu RK BONUS
  • Finanční prémii pro Váš projekt
  • Věcné prémie za bonus body

Zajímá vás nabídka realizace od firmy působící ve vašem okrese?

Zajímá vás cena materiálu potřebného na hrubou stavbu tohoto domu?

Zajímá vás možnost financování realizace tohoto rodinného domu?

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.nasdum.cz/katalog/rodinny-dum/adela-101
email:   info@nasdum.cz
telefon:   +420 211 155 199
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!