Koupě nemovitosti / reality v zahraničí – Chorvatsko

Reality v Chorvatsku

Stále více Čechů kupuje nemovitosti v Chorvatsku, buďte jedním z nich a užívejte si průzračného moře, krásné přírody a relaxace kdykoliv se vám zamane. Koupě reality v Chorvatsku nabízí možnost pohádkové rekreace, ale i výdělku formou pronájmu zahraniční nemovitosti nebo jiného komerčního využití.

Nemovitosti v Chorvatsku logo

Oblíbená místa pro koupi chorvatské nemovitosti

Asi nejoblíbenější destinací pro koupi reality v Chorvatsku je krásné pobřeží Jadranu. Malebné, mimořádně členité pobřeží, které omývá průzračné moře, přivábí každoročně miliony turistů z celého světa a je tak ideální oblastí i z hlediska investice do chorvatské nemovitosti.

Krásné a lukrativní nemovitosti se nalézají i na velkém množství chorvatských ostrovů, ale rovněž v pevninské části je rozhodně z čeho vybírat. Ceny nemovitostí v Chorvatsku se příliš neliší, každá oblast má svá dražší oblíbená střediska a obecně nejdražšími nemovitostmi bývají vily u moře hned v první řadě.

Jak pořídit reality v Chorvatsku

Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL, která se specializuje na prostředkování koupě nemovitosti v zahraničí, nabízí kompletní služby při pořizování nemovitosti v Chorvatsku i poradí s případným komerčním využitím reality. Na našich internetových stránkách si pohodlně můžete vybrat byty, apartmány i vily u moře v Chorvatsku ke koupi a ALEXANDRIA REAL již zařídí všechny formality, které s nákupem chorvatské reality souvisejí.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.alexandriareal.cz/cs/nemovitosti-v-chorvatsku
email:   info@alexandriareal.cz
telefon:   222 512 996
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!