document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Koupě nemovitosti / reality v zahraničí – Bulharsko

Koupě nemovitosti / reality v zahraničí – Bulharsko

Nemovitosti v zahraničí a koupě reality v Bulharsku

Pořiďte si nemovitost v Bulharsku a užívejte letní odpočinek u moře i zimní radovánky v mimořádně krásné zemi, která je vzdálená pouhé dvě hodiny cesty letadlem.

Nemovitosti v Bulharsku logo

Vila u moře nebo apartmán v horách už nemusí být pouhým snem, neboť reality v Bulharsku nyní pořídíte za velmi příznivé ceny. Vzhledem k faktu, že Bulharsko je rychle se rozvíjející turistickou destinací, kterou si oblíbili zejména obyvatelé východní a severní Evropy, koupě bulharské nemovitosti může být i výhodným investičním krokem.

 

Populární destinace pro nákup bulharské reality

Slunečné pobřeží je největším hotelovým střediskem Bulharska, které láká na několika kilometrové pláže a je tak rovněž ideální destinací pro nákup bulharské reality skýtající možnost příjemné rekreační nemovitosti i výhodného pronájmu. Dalším z oblíbených letovisek jsou Zlaté písky ležící nedaleko moderního velkoměsta Varna.  Jsou vhodným místem zejména pro, kteří krom pláží a krásné přírody ocení i městský ruch.

Koupě reality v Bulharsku

Realitní kancelář ALEXANDRIA REAL je předním prostředkovatelem koupě zahraničních nemovitostí, která nabízí i kompletní služby při pořizování reality v Bulharsku. Zajistíme také případnou správu vaší zahraniční reality a poradíme ohledně možného pronájmu nebo jiného komerčního využití objektu. Na našich stránkách naleznete více jak 100 lákavých nemovitostí v Bulharsku a stovky nabídek z dalších atraktivních zemí.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.alexandriareal.cz/cs/nemovitosti-v-bulharsku
email: info@alexandriareal.cz
telefon:   222 512 996