Nejlepší hračka pro malé dítě…

Jednou použité hračky, to už není ono.

Která hračka je nejlepší? Proč jich stále přibývá a kam s nimi? Malé zamyšlení nad tímto námětem. Nedávno jsme dcerám kupovali nový nábytek do pokojíčku, protože ta starší už půjde do školy, tak ať má na čem psát úkoly a ukládat si svoje věci.

Která hračka je nejlepší?

Těhotné sousedky a kamarádky se zase těší, jak budou vybírat hračky podle sebe a navíc, jak by k tomu přišli jejich příbuzní, hlavně dědečkové a babičky, když už teď má jedna konkrétní, ještě nenarozená holčička 20 plyšáků a 10 panenek. Co by jí pak kupovali?

Kdo je na tom nejlépe?

Je pravda, že krize-nekrize, hračkářský průmysl si mne ruce a mete si  peníze pro děti na hromadu, podobně jako tibetští mniši milodary v profláklých chrámech (viděl jsem na vlastní oči). Je to jedno z mála odvětví, kde tržby pořád rostou, a na hračce pro dítě neštříme pro rozzářené detské oči.

A proč to tak je?  Jedním z hlavních důvodů je, že vlivem vysoké rozvodovosti dětem přibývají další příbuzní a známí a tím pádem dětem přibývají hračky.

Když má skoro každé druhé dítě 4 babičky a dědečky a k tomu další nové tety a strejdy, tak se není čemu divit.

A jak to vyřešit?

Takže náš domácí problém byl dočasně vyřešen tak, že vzniklo několik krabic s hračkami, z nichž jedna je k dispozici a ostatní uložené ve sklepě čekají na to, až budou vyměněny.

Samozřejmě jsou hračky trvalky, které se ani na minutu neopouští a ty musí být stále k dispozici. Přesvěčte se sami, viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/nejlepsi-hracka-pro-male-dite/
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!