Nástěnné, stolní a managerské kalendáře 2015

E-shop kalendáře a diáře 2015

V našem specializovaném e-shopu, nakoupíte kalendáře nástěnné, kalendáře stolní, managerské, plánovací i monotematické. Všechny kalendáře jsou nově vydané pro rok 2015. Kvalita kalendářů 2015 je vysoká a v nabídce jsou kalendáře pouze od renomovaných a léty prověřených výrobců. Celá nabídka kalendářů 2015 je sestavená tak, aby uspokojila, jak firemní zákazníky, tak i zákazníky mimo firmy.Kalendáře 2015 uspokojí svým formátem i provedením maximum našich zákazníků.

kalendáře 2015

Prodej kalendářů pro rok 2015

V našem specializovaném e-shopu kalendáře a diáře 2015, nakoupíte kalendáře nástěnné, kalendáře stolní, managerské, plánovací i monotematické. Všechny kalendáře jsou nově vydané pro rok 2015.
 
 Kvalita kalendářů 2015 je vysoká a v nabídce jsou kalendáře pouze od renomovaných a léty prověřených výrobců. Celá nabídka kalendářů 2015 je sestavená tak, aby uspokojila, jak firemní zákazníky, tak i zákazníky mimo firmy.Kalendáře 2015 uspokojí svým formátem i provedením maximum našich zákazníků.
 

Kalendáře 2015 dodáme s potiskem i bez potisku

 Dodáme vám kalendáře s potiskem nebo ražbou. V našem internetovém obchodě naleznete firemní nástěnné kalendáře 2015, firemní stolní kalendáře 2015, manažerské i plánovací. 
 
Široká nabídka reklamních nástěnných kalendářů, stolních kalendářů v mnoha designech, tématech a provedeních Vás určitě uspokojí. Na všechny firemní nástěnné kalendáře i firemní stolní kalendáře provádíme firemní dotisk podle Vašeho přání sítotiskem, nebo ražbou. 
 
Dokážeme Vám vyrobit i firemní nástěnné a stolní  kalendáře 2015 na zakázku. Nástěnné kalendáře vyrábíme v jednolistovém nebo tříměsíčním provedení.
 
Stolní kalendáře mohou být na zakázku vyrobeny v různých formátech, s různým druhem vazby. Pro kalendáře si můžete dodat i vlastní fotografie.
 
 

Obsah nabídky nástěnné kalendáře 2015

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s jednotlivými vydavateli nakladatelstvím širokou nabídku nástěnných kalendářů pro rok 2015. Bohatá nabídka nástěnných kalendářů pro rok 2015 je rozdělena na jednotlivé podkategorií jako je příroda, města, architektura, zájmové oblasti a hobby, zvířata, auto moto, umění, erotické, tří a čtyřměsíční, dětské a ostatní. 
 
Samostatnou skupinu tvoří nástěnné kalendáře vyráběné na zakázku, kde můžeme vyrobit nástěnný kalendáře pro rok 2015 přesně podle vašeho přání, pro tento kalendář si můžete samozřejmě dodat i vlastní fotky a texty. 
 
Všechny kalendáře jsou vytištěny na papíru s FSC certifikací. Všechny nástěnné kalendáře 2015 mají nové grafické zpracování, dostatek místa pro poznámky a přehledné zobrazení státních svátků.
 
 

Obsah nabídky stolních kalendářů 2015

V sekci stolní kalendáře 2015, představujeme ucelenou kolekci mnoha motivů stolních kalendářů, které jsou tématicky uspořádány tak, aby svým obsahem i zpracováním uspokojily většinu stávajících i budoucích zákazníků. 
 
Proto zde naleznete stolní kalendáře 2015 na téma daně, manažerské, pracovní, příroda, města, krajina, zvířata, dětské, zájmy a hobby, kuchařské recepty, erotické, umění i na zakázku. Většina stolních kalendářů je opatřena plochou k prezentaci firemní reklamy do formy firemního stolního kalendáře. Součástí nabídky je i řada oblíbených kuchařek.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.dinotime.cz/cs/7-stolni-kalendare-2015
email:   obchod@dinocommerce.cz
telefon:   603 259 460
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!