Nástěnné hodiny, pokladničky, podnosy

Hodiny na zeď, pokladnička, podnos, podložka pod hrnec

Na e-shopu Kumbál dekor najdete nabídku (nejen) nástěnných hodin, pokladniček a podnosů.

Podnosy, podložka pod horký hrnec, pokladnička, hodiny na zeď

V každé kuchyni, ale také v každém obýváku či ložnici oceníte nástěnné hodiny. Ať už na stopnutí určitého času na vaření, nebo aby jste jednoduše měli přehled, kolik je hodin.

A když máte nástěnné hodiny, proč nemít rovnou takové, které Vám zkrášlí jakýkoliv pokoj? Například červené retro nástěnné hodiny, které nabízí Kumbál dekor jsou stylové, zapadnou do většiny interiérů a jsou skvělým bytovým doplňkem. Vzhledově se jedná o retro nástěnné hodiny, které pochází od našich holandských dodavatelů.

Hodiny perfektně zapadnou na zeď Vaší kuchyně, obýváku či ložnice a budou trendy bytovým doplňkem.

 

Pokladničky z Kumbál dekoru jsou originální a nápadité. Pokladnička od nás určitě ozvláštní Váš interiér svojí originalitou.

Pokladničky určitě potěší i Vaše blízké jako originální dárek, tato veselá a originální pokladnička potěší každého. Pokud Vám bude líto pokladničku rozbít, tak peníze můžete vždy vybrat tajným otvorem. Pokladnička v podobě nejrůznějších zvířátek je velmi originální bytový doplněk, kterým můžete oživit dětský pokoj.

Vašich ratolestí, ale také to může být nápaditý a vtipný dárek pro dospělé. Na našem e-shopu nenajdete pouze pokladničky v klasické podobě prasátka, jak je zvykem. Můžete si u nás vybrat třeba veverku, krávu, nebo čivavu a určitě zaujmete každou návštěvu.

Podložku pod horký hrnec je v každé kuchyni nutností. Obvykle si pod tímto pojmem ale představíme obyčejnou nevzhlednou podložku, která sice plní svůj účel, ale nijak Vaši kuchyň nezkrášlí. Kovová podložka z Kumbál dekoru je praktický, ale zároveň velmi originální a nápaditý bytový doplněk.

Také si na našem e-shopu můžete vybrat ze dvou barev velmi praktických podnosů, na kterém si můžete pohodlně vzít oběd do postele, nebo na gauč, aniž byste si dělali starosti, že nadrobíte. Nejsou to jen obyčejné podnosy, ve spodní části mají umístěné polštáře, aby Vám bylo co nejpohodlněji. S naším podnosem si díky maximální pohodlnosti jídlo ještě více vychutnáte.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.kumbaldekor.cz/pokladnicky/
email:   kumbaldekor@post.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!