eBook Zdarma ke stažení: První pomoc při stresu, trémě, nervozitě

eBook Zdarma ke stažení: První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu…

Na svoji maminku si nepamatuji. Byly mi dva roky, když zemřela. S ní mi odešel pocit bezpečí. Zato byl se mnou od té doby můj tichý společník – strach. Na to si pamatuji naopak velmi dobře. Byla jsem malá ustrašená a bázlivá holka. Bála jsem se úplně všeho. Měla jsem strach z cizího prostředí a z cizích lidí, jít někam, něco udělat nebo neudělat, stále byl se mnou. Byla jsem nervózní, netrpělivá a plná strachu, celé moje dětství byl jeden velký stres.

eBook Zdarma ke stažení: První pomoc při stresu, trémě, nervozitě

eBook Zdarma ke stažení: První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu… 

Na svoji maminku si nepamatuji. Byly mi dva roky, když zemřela. S ní mi odešel pocit bezpečí. Zato byl se mnou od té doby můj tichý společník – strach. Na to si pamatuji naopak velmi dobře.

Byla jsem malá ustrašená a bázlivá holka. Bála jsem se úplně všeho. Měla jsem strach z cizího prostředí a z cizích lidí, jít někam, něco udělat nebo neudělat, stále byl se mnou. Byla jsem nervózní, netrpělivá a plná strachu, celé moje dětství byl jeden velký stres.

Jak jsem rostla, naučila jsem se ho skrývat. Byla jsem mistr přetvářky. Jen občas mě prozradily zpocené a třesoucí se ruce nebo zčervenání. 

Myslela jsem si, že nikdo jiný strach nemá, že jsem jediná. Nikdo totiž o něm nehovořil a zdálo se mi, že všichni kolem mě vypadali tak sebejistě.

Čím víc jsem ho přehlížela a potlačovala, tím byl úpornější, a mě stálo mnohem více sil ho maskovat. Občas zvítězil nade mnou a občas jsem se nedala. Bylo to kdo z koho, ale věkem se to zhoršovalo. Vše, co bylo neznámé, ve mně spouštělo signály strachu.

Jestliže hledáte první pomoc, jak ven z podobné situace, stáhněte si můj ebook…

Stáhněte si ebook První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu… právě teď…

 

První pomoc při stresu, trémě, nervozitě a strachu… Nyní!  – číst více viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/ebook-stahnout-zdarma/#prvnipomocstres
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!