Nástěnka snů – 8 kroků jak vyrobit mapu ke svým snům…

Nástěnka snů (dream board / vision board) - 8 kroků jak vyrobit mapu ke svým snům...

Abyste našli jakýkoliv poklad, potřebujete mapu… V tomto článku se s Vámi dnes rozdělím, jak takový poklad najít díky tomu, že si sestavíte svou vlastní mapu k němu vedoucí. Tuto mapu můžete nazvat jakkoliv – často se můžete setkat s názvy: vision board, dream board, mapa snů, nástěnka snů, apod.

vision board, dream board, nástěnka snů

Použijte svou mapu a najděte poklad!

Nástěnka snů je něco jako cestovní mapa – neustále Vás udržuje zaměřené na to, co je potřeba dělat a zároveň Vás udržuje dostatečné motivované proto, abyste dosáhli toho, čeho chcete.

Nástěnka snů je zároveň tak trohu věštecká koule, která jednoduše předpovídá to, že:

  • pokud se nevzdáte někde podél cesty a
  • uděláte to, co je nezbytné,
  • pak jednoduše budete mít vše, co si přejete…

Mapa snů v přítomnosti ukazuje velmi výmluvnou řečí obrázků (= 1 obrázek vydá za 1000 slov), jaký život budete žít, kde budete bydlet, čím se budete dopravovat, komu budete pomáhat…

Mapa snů by se měla dotýkat veškerých aspektů vašeho života.

Nástěnka snů je fantastický způsob jak si stanovit své záměry a hlásat co si přejete kombinací motivujících obrázků a slovních spojení, která reprezentují to, co chcete.

Vyhraďte si tedy volnou chvíli a udělejte si ze sestavení nástěnky snů skutečnou zábavu a vytvořte si také svou vlastní nástěnku snů.

Jak byste tedy mohli postupovat při tvorbě takové nástěnky snů?

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web: http://www.robertslovak.cz/clanky-obecne/nastenka-snu-dream-board-vision-board-8-kroku-jak-vyrobit-mapu-ke-svym-snum.html
email:
telefon:  724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!