document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Levná dovolená v Turecku – Ubytování apartmán Orion City

Levná dovolená v Turecku – Ubytování apartmán Orion City

Levná dovolená v Turecku-Alanya, Ubytování v soukromí Turecko – Alanya

Hledáte kam jet na levnou dovolenou, kde si odpočinout na pěkných plážích a užít si své volné dny relaxací i poznáním? … Pojeďte si prodloužit slunečné dny v roce a dobít svou energii !

Levná dovolená v Turecku - Ubytování v apartmánu „Orion City“

Doporučujeme levnou dovolenou v Turecku, krásném a bezpečném místě Alanyi

Nabízíme ubytování v Alanyi v luxusním komplexu od moře i dlouhodobě za velmi příznivé ceny pro rodiny s dětmi, seniory či jednotlivé páry.

Výhodná nabídka levné dovolené pro seniory. Na delší pobyt např. na celý měsíc či déle získáte velmi výhodnou cenu 

Alanya a naše apartmány nabízí vše, co pro krátkodobý či dlouhodobý pobyt potřebujete, a to vzdálené jen 3 hodiny letu. Při delším pobytu jsou náklady za žití jako v ČR a SR, ale u moře se sluncem.


Už nyní si můžete naplánovat své jaro, léto či podzim v tepleu moře v rodinném apartmánu s veškerým komfortem 

Stáhněte si na našich stránkách Informace pro váš komfort a Průvodce, kde najdete možnosti prožití své dovolené. Nabízíme několik variant apartmánového bydlení velikost 1+1 nebo 2+1, slovensky hovořící podporu v místě a podporu na telefonu v ČR

Nabídku apartmánů můžete také shlédnout na naše youtube kanáluZadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.ubytovaniturecko.cz/ubytovani-a-rezervace/apartman-orion-city-1_1
email:   ubytovaniturecko@gmail.com
telefon:   603887702