Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Angličtina je dnes tolik potřebná pro jakoukoliv komunikace – chcete-li mít úspěch, pak neobstojíte pouze s češtinou. Potřebujete zlepšit svou angličtinu.

Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Výuka Angličtiny je dnes více důležité, než kdykoliv předtím – angfličtina je globální jazyk, který Vám pomůže rozšířit své možnosti na trhu práce, najít obchodní partnery a zažít skutečnou svobodu bez hranic, co se týče profesního života a možností.

Bohužel smutnou skutečností je fakt, že většina lidí anglicky umí jen málo, nebo umí relativně dost, ale trpí strachem a trémou, když mají promluvit na veřejnosti, což samozřejmě nepřináší mnoho příležitostí.

Naučte se jednou provždy anglicky. Nebo se zbavte strachu a trémy, které Vás svazují a oklešťují Vaše možnosti.

 

Angličtina pro začátečníky i pokročilé formou samostudia v online kurzu.

Kurz angličtiny obsahuje testy online, výklad anglické gramatiky, základní anglické fráze a další výukové materiály.

Nechybí ani slovíčka, anglický slovníček a testy angličtiny formou cvičení, poslechů a her.

Výhodou tohoto kurzu oproti jiným je, že rovněž zapojí Vaši podvědomou mysl a pomůže Vám překonat zažité strachy či trému.

Před 20ti lety jsem se začal zabývat zrychleným učením a paměťovými strategiemi, které využívají lidé s mimořádnými paměťovými schopnostmi. Výzkum ukázal, že lidé, kteří si dokážou rychle zapamatovat extrémní množství informací, mají stejný mozek jako kdokoli z Vás. Rozdíl spočívá ve způsobu myšlení a v zapojení schopností celého mozku. Mám osobní zkušenost z Mind Olympiad 2001, při které jsem se jen po měsíčním tréninku probojoval na 67. pozici ve stovce nejvýkonnějších soutěžících v mentálních sportech a superpaměti z celého světa. Od roku 1992 vedu tréninky pro významné vzdělávací společnosti a firmy, pro které je důležité, aby si jejich zaměstnanci zlepšili paměť a rychle vstřebávali informace. Tím dosahují velkých finančních úspor. V roce 1997 jsem na TV NOVA vedl jedenácti dílný seriál Naučte se učit. V mé firmě CETROS, s. r. o. vedu řadu let kurz Angličtina s hypnózou – čti více viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://anglickyfantasticky.cz/?a_box=wgzwxv4h
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!