document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Angličtina je dnes tolik potřebná pro jakoukoliv komunikace – chcete-li mít úspěch, pak neobstojíte pouze s češtinou. Potřebujete zlepšit svou angličtinu.

Chcete vědět, Jak udělat Angličtinu 2. mateřským jazykem?

Výuka Angličtiny je dnes více důležité, než kdykoliv předtím – angfličtina je globální jazyk, který Vám pomůže rozšířit své možnosti na trhu práce, najít obchodní partnery a zažít skutečnou svobodu bez hranic, co se týče profesního života a možností.

Bohužel smutnou skutečností je fakt, že většina lidí anglicky umí jen málo, nebo umí relativně dost, ale trpí strachem a trémou, když mají promluvit na veřejnosti, což samozřejmě nepřináší mnoho příležitostí.

Naučte se jednou provždy anglicky. Nebo se zbavte strachu a trémy, které Vás svazují a oklešťují Vaše možnosti.

 

Angličtina pro začátečníky i pokročilé formou samostudia v online kurzu.

Kurz angličtiny obsahuje testy online, výklad anglické gramatiky, základní anglické fráze a další výukové materiály.

Nechybí ani slovíčka, anglický slovníček a testy angličtiny formou cvičení, poslechů a her.

Výhodou tohoto kurzu oproti jiným je, že rovněž zapojí Vaši podvědomou mysl a pomůže Vám překonat zažité strachy či trému.

Před 20ti lety jsem se začal zabývat zrychleným učením a paměťovými strategiemi, které využívají lidé s mimořádnými paměťovými schopnostmi. Výzkum ukázal, že lidé, kteří si dokážou rychle zapamatovat extrémní množství informací, mají stejný mozek jako kdokoli z Vás. Rozdíl spočívá ve způsobu myšlení a v zapojení schopností celého mozku. Mám osobní zkušenost z Mind Olympiad 2001, při které jsem se jen po měsíčním tréninku probojoval na 67. pozici ve stovce nejvýkonnějších soutěžících v mentálních sportech a superpaměti z celého světa. Od roku 1992 vedu tréninky pro významné vzdělávací společnosti a firmy, pro které je důležité, aby si jejich zaměstnanci zlepšili paměť a rychle vstřebávali informace. Tím dosahují velkých finančních úspor. V roce 1997 jsem na TV NOVA vedl jedenácti dílný seriál Naučte se učit. V mé firmě CETROS, s. r. o. vedu řadu let kurz Angličtina s hypnózou – čti více viz. odkaz níže:

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://anglickyfantasticky.cz/?a_box=wgzwxv4h
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon: