document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Mezi debetní a kreditní kartou existuje hned několik rozdílů, na které je třeba pamatovat. Jste si jich vědomi? Zatímco debetní karta je spojena s běžným účtem, ta kreditní symbolizuje spíše kartu na úvěr. S její pomocí lze dosáhnout na určitou peněžní výpomoc, kterou je nutno do určitého termínu splatit.

Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Mezi debetní a kreditní kartou existuje hned několik rozdílů, na které je třeba pamatovat. Jste si jich vědomi?

Zatímco debetní karta je spojena s běžným účtem, takreditní symbolizuje spíše kartu na úvěr. S její pomocí lze dosáhnout na určitou peněžní výpomoc, kterou je nutno do určitého termínu splatit.

Výhody a nevýhody kreditních karet

Jistě vás zajímá, v čem jsou vlastně tyto platební karty užitečné a v čem méně. Za podstatné mínus lze považovat vysoký úrok.

Jeho výše může dosáhnout až na 30 % p.a. Bezstarostné stáří si tak dluhy určitě nezaslouží. Když si zkusíte vypočítat důchod, zjistíte, že na další závazky nezbývá místo.

Rozhodně se tak nedoporučuje používání kreditní karty pouze v případech, kdy nedisponujete dostatečnou finanční částkou. V minulosti sloužila jen bohatým lidem. K postupnému rozšíření došlo v šedesátých letech minulého století, kdy banky již neměli dostatek bonitních klientů, kterým by kartu nabídli, a tak museli postoupit na běžné obyvatele.

 

S kreditní kartou lze vydělávat… A není na tom nic složitého…  (klikněte pro více informací) – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/kreditni-karta-znate-svoji-platebni-kartu/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069