Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Mezi debetní a kreditní kartou existuje hned několik rozdílů, na které je třeba pamatovat. Jste si jich vědomi? Zatímco debetní karta je spojena s běžným účtem, ta kreditní symbolizuje spíše kartu na úvěr. S její pomocí lze dosáhnout na určitou peněžní výpomoc, kterou je nutno do určitého termínu splatit.

Kreditní karta: Znáte svoji platební kartu?

Mezi debetní a kreditní kartou existuje hned několik rozdílů, na které je třeba pamatovat. Jste si jich vědomi?

Zatímco debetní karta je spojena s běžným účtem, takreditní symbolizuje spíše kartu na úvěr. S její pomocí lze dosáhnout na určitou peněžní výpomoc, kterou je nutno do určitého termínu splatit.

Výhody a nevýhody kreditních karet

Jistě vás zajímá, v čem jsou vlastně tyto platební karty užitečné a v čem méně. Za podstatné mínus lze považovat vysoký úrok.

Jeho výše může dosáhnout až na 30 % p.a. Bezstarostné stáří si tak dluhy určitě nezaslouží. Když si zkusíte vypočítat důchod, zjistíte, že na další závazky nezbývá místo.

Rozhodně se tak nedoporučuje používání kreditní karty pouze v případech, kdy nedisponujete dostatečnou finanční částkou. V minulosti sloužila jen bohatým lidem. K postupnému rozšíření došlo v šedesátých letech minulého století, kdy banky již neměli dostatek bonitních klientů, kterým by kartu nabídli, a tak museli postoupit na běžné obyvatele.

 

S kreditní kartou lze vydělávat… A není na tom nic složitého…  (klikněte pro více informací) – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/kreditni-karta-znate-svoji-platebni-kartu/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!