Jak se dají dámské tenisky nosit ke všemu?

Jak se dají dámské tenisky nosit ke všemu

Dámské tenisky, kterým se dnes někdy říká sneakery, vždy byly a nadále budou velmi oblíbenou obuví. Původně sportovní boty se postupem času prodraly i na místa, na kterých by zdánlivě neměly mít co dělat. Jenže módě se poručit nedá a na trendy okamžitě zareagovali výrobci tenisek, které se po designových úpravách dají nosit prakticky ke všemu. Že si neumíte představit tenisky v kombinaci se šaty? Čtěte dál a uvidíte.

Dámské tenisky

Tenisky doplní každý outfit

To, že si vezmete tenisky k džínům nebo kraťasům je vcelku normální. Jenže v dnešní době není problém si je obout i k šatům, a to i k vysoce elegantním modelům.

Jakmile zvolíte jakkoliv dlouhé šaty, zkuste k nim tenisky v černobílé kombinaci a možná se budete divit. Za vysokou oblibou černobílých tenisek stojí i to, že nejen šatům, ale i stylově zvolenému kostýmu přidají na formálnosti.

S čistě bílou barvou bot to ale nepřehánějte, moc se nehodí do deštivého a blátivého počasí. A pokud si na sebe vezmete oblečení v jednodušším stylu, například triko, košili a kalhoty,
klidně si dovolte tenisky v nějaké pěkné barevné kombinaci.

 

Tenisky na klínku jsou vysoce elegantní

V poslední době se hojně objevují tenisky na klínku, které jsou velmi pohodlné. Vzhledem k tomu, že jsou vyšší, neboť mají menší podpatek, prodlužují nohu a tím pádem i celou postavu.

Klínkové tenisky tak může nosit doslova každá žena a je jedno, zda je mladší, starší, štíhlá nebo širší. Navíc se dají vzít prakticky kamkoliv, ovšem s ohledem na to, že přeci jen jde o tenisky. Proto si je užijete na procházce, na večírku, v práci nebo i ve společnosti, jen snad do divadla a na podobné formální akce si obujte něco jiného.

Tenisky na klínku dobře ladí s džínami, kalhotami, s pouzdrovou či klasickou sukní, s košilí a také s trikem. Vzít si je můžete i ke kostýmu, zde ale raději zvolte tenisky v tmavých odstínech.

A kdybychom se měli zmínit o materiálu, tak ten top mezi teniskami na klínku obstarávají krásné kožené nebo koženkové modely ve vzorovaném provedení.

Výběr tenisek je opravdu obrovský, záleží jen na vkusu a stylu.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.botkomat.cz/kategorie/tenisky
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!