document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Jak se dají dámské tenisky nosit ke všemu?

Jak se dají dámské tenisky nosit ke všemu?

Jak se dají dámské tenisky nosit ke všemu

Dámské tenisky, kterým se dnes někdy říká sneakery, vždy byly a nadále budou velmi oblíbenou obuví. Původně sportovní boty se postupem času prodraly i na místa, na kterých by zdánlivě neměly mít co dělat. Jenže módě se poručit nedá a na trendy okamžitě zareagovali výrobci tenisek, které se po designových úpravách dají nosit prakticky ke všemu. Že si neumíte představit tenisky v kombinaci se šaty? Čtěte dál a uvidíte.

Dámské tenisky

Tenisky doplní každý outfit

To, že si vezmete tenisky k džínům nebo kraťasům je vcelku normální. Jenže v dnešní době není problém si je obout i k šatům, a to i k vysoce elegantním modelům.

Jakmile zvolíte jakkoliv dlouhé šaty, zkuste k nim tenisky v černobílé kombinaci a možná se budete divit. Za vysokou oblibou černobílých tenisek stojí i to, že nejen šatům, ale i stylově zvolenému kostýmu přidají na formálnosti.

S čistě bílou barvou bot to ale nepřehánějte, moc se nehodí do deštivého a blátivého počasí. A pokud si na sebe vezmete oblečení v jednodušším stylu, například triko, košili a kalhoty,
klidně si dovolte tenisky v nějaké pěkné barevné kombinaci.

 

Tenisky na klínku jsou vysoce elegantní

V poslední době se hojně objevují tenisky na klínku, které jsou velmi pohodlné. Vzhledem k tomu, že jsou vyšší, neboť mají menší podpatek, prodlužují nohu a tím pádem i celou postavu.

Klínkové tenisky tak může nosit doslova každá žena a je jedno, zda je mladší, starší, štíhlá nebo širší. Navíc se dají vzít prakticky kamkoliv, ovšem s ohledem na to, že přeci jen jde o tenisky. Proto si je užijete na procházce, na večírku, v práci nebo i ve společnosti, jen snad do divadla a na podobné formální akce si obujte něco jiného.

Tenisky na klínku dobře ladí s džínami, kalhotami, s pouzdrovou či klasickou sukní, s košilí a také s trikem. Vzít si je můžete i ke kostýmu, zde ale raději zvolte tenisky v tmavých odstínech.

A kdybychom se měli zmínit o materiálu, tak ten top mezi teniskami na klínku obstarávají krásné kožené nebo koženkové modely ve vzorovaném provedení.

Výběr tenisek je opravdu obrovský, záleží jen na vkusu a stylu.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.botkomat.cz/kategorie/tenisky
email:   
telefon: