Bez jaké kabelky se neobejdete?

Bez jaké kabelky se neobejdete

Když se tvrdí, že ke každé ženě patří kabelka jak ke dromedárovi hrby, tak je to stoprocentní pravda. Dokonce by se v ženském šatníku mělo ukrývat více kabelek, protože každá se hodí na jinou příležitost. A jelikož málokterá z vás odolá krásné nové kabelce, pojďme se podívat, které kousky byste měla vlastnit.

Dámská kabelka

Které druhy by měl obsahovat každý šatník?

Nikdy se vám neztratí větší kabelka připomínající tašku. Dá se nosit dvěma způsoby, buď přes rameno pomocí dlouhého popruhu
nebo klasicky v ruce. Tyto kabelky se hodí jak ke sportovnímu
oblečení, tak ke klasickému outfitu.

Vždy, když s sebou nemusíte mít hodně věcí, použijete malou kabelku. A pokud jako materiál zvolíte kůži, tak se takový model stane opravdovou ozdobou.

Nakonec byste v šatníku měla mít i psaníčko, které se již dávno nenosí pouze na ples. Malých i větších různě barevných psaníček je na trhu veliké množství, proto máte bohatý výběr.

 

Barvy a tvary, které letí

Celkově by se dalo říci, že v oblasti kabelek snad není model, který by byl vyloženě out. Je úplně jedno, zda se rozhodnete pro kabelku malou nebo velikou, kulatou či hranatou, protože cokoliv je dovoleno.

Na výsluní zájmu se stále drží retro kabelky. Když byste ale chtěla zapůsobit coby znalkyně trendů, sáhněte po kabelce, která je barevná, hranatá a trochu připomíná kufřík.

Postupem doby i psaníčka doznala změn. Aby se dosáhlo jejich využití i v běžném životě, trochu se zvětšila a vejde se do nich nejen make up a peněženka, ale i další věci.

Kromě klasických kabelek přicházejí do módy i menší ruksaky vyznačující se zajímavými tvary a výraznými barvami. Když tedy chcete být in, vezměte si pěkně vybarvený batůžek.

Nakonec se dostáváme k barvám. Jste-li zastánkyně klasiky, s klidem zvolte kabelku hnědou, vínovou nebo olivově zelenou. Pro ty odvážnější z vás jsou určeny v současnosti hitové barvy žlutá a modrá, kterými určitě zapůsobíte.

Už víte, jak bude vypadat vaše nová kabelka?

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.tykabelky.cz/
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!