document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Jak přesvědčovat, ovlivňovat a využívat slova?

Jak přesvědčovat, ovlivňovat a využívat slova?

Jak přesvědčovat, ovlivňovat a využívat slova?

Lidé, kteří jsou přesvědčiví, mají obrovskou výhodu oproti těm, kteří to neumí. Proč je důležité umět přesvědčovat a využívat síly slov?

jak mít vliv

VLIV: To je to, proč je důležité umět přesvědčovat a využívat síly slov…

Slova mají obrovský vliv, že dokáží hýbat okolním světem. Slovo je tak mocné, že umí měnit a ovlivňovat dějiny. Lidé, kteří jsou přesvědčiví, mají obrovskou výhodu oproti těm, kteří to neumí. Proč je důležité umět přesvědčovat a využívat síly slov?

Většina lidí často nedosáhne úspěchu, nezískají to, co chtějí, po čem touží, jen proto, že neumí prodat, vysvětlit své nápady, myšlenky, potřeby a bohužel neumí prodat ani sami sebe.

To je ale škoda. Protože můžete mít dobrý, úžasný nápad, třeba mnohem lepší než váš kolega,…

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/jak-presvedcovat-ovlivnovat-a-vyuzivat-slova/
email:   
telefon: