Jak poznat podvod s binárními opcemi

Jak poznat podvod s binárními opcemi

Burzovní obchodování je stovky let staré a je možné ho se mu věnovat prostřednictvím různých investičních nástrojů. Jedním z nich jsou binární opce, které ale mají tu smůlu, že je často zneužívají podvodníci.

Podvody s binárními opcemi

Pokud se vás někdo snaží dotlačit k rychlému a neuváženému obchodování, měli byste se mít na pozoru. Pokud jste se právě seznámili s binárními opcemi, určitě je hned nezačněte obchodovat tentýž den, alespoň ne se skutečnými penězi.

Abyste nepřišli o peníze podvodem, naučte se rozpoznávat podvody. Jejich společné rysy jsou:

  1. Jsou vám nabízeny nemalé výdělky peněz, aniž byste se museli něco učit, nebo něco umět. Vše za vás zařídí program, který buď bude obchodovat za vás, nebo vám bude posílat obchodní signály.
  2. Obchodní systém je zadarmo a je to všude zdůrazňováno.
  3. Ač je nabídka zadarmo, jste přesvědčováni všemožnými způsoby. Nabídka je okořeněna příběhem člověka, který na tom byl dříve špatně, ale pak díky danému systému začal vydělávat peníze.
  4. Nabídka je doplněna zkušenostmi a recenzemi od údajně reálných uživatelů systému.
  5. Když nabídku přijmete, zjistíte, že první, co musíte udělat, je si otevřít obchodní účet na binární opce u určitého brokera a vložit na něj peníze.

Podvody s binárními opcemi jsou v podstatě jen maskovanou placenou reklamou pro brokery, nejčastěji neregulované.

Když tedy shrneme tip, jak poznat podvod, tak především tak, že jsou vám nabízeny výdělky peněz, ale nejdříve musíte k určitému brokerovi poslat ty svoje.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.koutnas.cz/binarni-opce-podvody
email:   
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!