document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Investiční zlato / investiční zlato uchovatel hodnoty / zlato

Investiční zlato / investiční zlato uchovatel hodnoty / zlato

Investiční zlato Argor Heraeus

Investiční zlato je dobrým uchovatelem hodnoty a proto je stále aktuálnějším tématem. Stále více lidí hledá bezpečný přístav pro své peněžní úspory a způsoby, jak zhodnotit a uchovat hodnotu svého majetku.

Investiční zlato Argor Heraeus
Jedním z možných způsobů jsou investice do drahých kovů, investičního zlata, investičního stříbra a investiční platiny. 
 
Investiční zlato je dobrým uchovatelem hodnoty ať již v podobě zlatého investičního slitku nebo v podobě zlaté investiční mince a pamětní mince.
 
Pro všechny kdo hledají podrobnější informace o investičním zlatě a ostatních drahých kovech mohu doporučit stránky společnosti TrustWorthy Investment CZ a.s. ( twicz.com ) na kterých jsou uvedny ucelené informace o investičním zlatě, investičním stříbře a platině. 
 
Investičně zajímavé jsou slitky od velikosti 1Oz (jedna unce = 31,1g).
 
Jednou z nejznámějších sléváren je švýcarská rafinérie Argor Heraeus. 
 
Více informací o investičním zlatě a konkrétních produktech dostupných na trhu najdete na přiloženém odkazu.
 
 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.twicz.com/eshop/zlato/
email:   info@twicz.cz
telefon:   +420 226 004 130

Žádné komentáře zatím.

Okomentovat