HR poradenství

HR poradenství

Potřebujete vyhledat vhodné uchazeče pro naplnění stálých pracovních míst nebo obsadit brigádická pracovní místa? Nalezení těch správných lidí může být velmi časově a finančně náročný proces. Nabízím tuto službu, zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů. Na libovolnou pozici Vám představím uchazeče, kteří prošli důkladným výběrem a splňují Vámi požadovaný profil.

Lišta mluvit a prodávat
ASSESSMENT CENTRUM

 
Assessment Centre je metoda výběru, hodnocení i vzdělávání zaměstnanců, kdy umožňuje komplexně posoudit pracovní výkon a rozvojový potenciál zaměstnanců.
 
Použití AC jako metody výběru zaměstnanců je založeno na zkoumání a posuzování výsledků práce a chování uchazečů o zaměstnání při skupinovém i individuálním řešení modelových úkolů a případových studií. Uchazeči prokazují jak odbornou způsobilost pro výkon práce na volném pracovním místě, tak potřebný rozvojový potenciál pro odborný rozvoj a funkční postup v organizaci. Řešení modelových úkolů a případových studií je obvykle doplněno pohovory, testy nebo simulacemi, které prověří skutečné schopnosti a motivaci uchazečů.
 
 
Nabízím:
 
  • Účast na Assessment centru a hodnocení uchazečů o zaměstnání
  • Dodání psychologických her a případových studií pro AC
  • Moderování Assessment Centra

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://mluvime-prodavame.webnode.cz/vyberova-rizeni/prisedici-v-assessment-centru/
email:   lukastousovsky@seznam.cz
telefon:   
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!