document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Elektrikář Hradec Králové

Elektrikář Hradec Králové

Elektrikář HK - Elektroinstalace rodinných domů, bytů, rekonstrukce bytových jader, drobné opravy včetně revizí.

Potřebujete elektrikáře? Pokud jste z Hradce Králové a okolí, rád vám pomohu. I malé zakázky jsou významné.

Elektroinstalace Hradec Králové

Většina z nás si již vůbec nedovede představit svůj život bez elektřiny. Když se ocitnete bez proudu, je potřeba rychle najít schopného elektrikáře, který Vám pomůže problém vyřešit.

Pokud jste z Hradce Králové a okolí, rád vám pomohu. Působím v oblasti silnoproudu i slaboproudu.

Provádím elektroinstalace rodinných domů a bytů v novostavbách i při rekonstrukcích bytových jader, dále drobné opravy elektrických rozvodů včetně revizí.

Svých zákazníků si velmi vážím a největším vyznamenáním pro mne je, když mých služeb využívají opakovaně. Využijte jich i Vy a sami budete moci mé kvality posoudit.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://elektroinstalace-hk.hys.cz
email:   marek.elektro@seznam.cz
telefon:   +420 607 633 348