Druhé cenové snížení na Spartoo.cz!

Bláznivé ceny na Spartoo

A jako obvykle, úplně pro všechny. Pro dámy, pro pány i pro děti. Dámy, můžete vybírat až z 500 zlevněných značek a ceny jsou opravdu nizoučké, nakupujte lodičky, polokozačky, kozačky, sněhule či baleríny, vaše štěstí tu na vás čeká… Nezapomněli jsme ani na pány a jejich chodidla, máme pro vás připravenou bohatou nabídku obuvi, ale také i oblečení a kožené galanterie například od značek Nike, Columbia, Eleven Paris, Fred Perry…). Pro děti jsou nachystány také lákavé ceny a je jen a jen na rodičích, co vyberou.

Neuvěřitelné slevy

Spartoo vám přináší zoom na tři hvězdné značky:

Bylo to ve 40. letech 19. století, kdy Fred J. Perry založil s přispěním australského
fotbalisty Tibbyho Wegnera vlastní autorskou značku. Čisté a střízlivé výtvory se slavným vavřínovým věncem evokují sportovní výkon, ale také eleganci a luxus.

Dnes se Fred Perry obklopuje nejlepšími designéry a stylisty pro vytvoření kolekce,
která jde v ruku v ruce s dnešní modernou, ale zároveň i respektuje původního ducha značky.

Dámská obuv, pánská obuv, kabelky, tašky od Freda Perryho zůstávají jednoduché, minimalistické, přesto chic. Fred Perry kolekce pro léto byla inspirována sportem a street stylem, zůstala však elegantní s uvolněnou myslí.


Ani ne rok od vzniku (značka byla založena v roce 1972), se stává Nike hlavním hráčem na trhu s teniskami. Jejich „Waffle“ spatřuje světlo světa v roce 1973, značka vymýšlí první basketbalové tenisky s absorbérem šoků s efektem odskoku. Tato malá revoluce je vynáší mezí lídry trhu se sportovní obuví.

Logo značky, „Swoosh“ přestavuje křídlo řecké bohyně vítězství Niké. Značka je předurčena ke spolupráci s nejlepšími atlety, dnes je Nike jednou z nejpopulárnějších světových značek. Každá z nových kolekcí dnes také obsahuje oblečení pro běžné nošení, technické produkty, sportovní oblečení a tašky.

Desigual
spatřil světlo světa v roce 1984 v Barceloně. Tomás Meyer je 20-ti letý návrhář a představuje super barevnou módu, kreativní a nekonformní, přitom za přijatelné ceny. Dnes se tým návrhářů Desigual skládá z 25 pracovníků a vytváří každou sezónu novou kolekci s více než 1000 originálními kusy vyrobených z různých druhů látek, motivů a barev.

Modely, které naleznete také na Spartoo jsou věrné původní filozofii španělské značky, pozitivně orientované, zaměřené na neustálé vylepšovaní, inovaci a rozdílnost.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.spartoo.cz/vyprodeje.php
email:   adriana@spartoo.cz
telefon:   228881658
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!