Chorvatsko – Istrie – Poreč – hotel Delfin

Hotel DELFIN** se nachází v rekreační oblasti Zelena Laguna

Chorvatsko – Poreč je nejznámější středisko na Istrii. Kromě dobře vybavených ubytovacích a sportovních zařízení může nabídnout zajímavé procházky historickým jádrem města, které se rozkládá na nevelkém poloostrově a ubytováním v hotelu Delfín.

Chorvatské letovisko Poreč - Hotel Delfín

Nejcennější stavbou je Eufraziova bazilika, památka byzantského umění ze 6. stol. (v seznamu UNESCO). Centrem městečka je náměstí Trg Marafor z 1. stol. a klášter sv. Františka ze 13. stol.

Hotel DELFIN**  se nachází 4 km jižně od Poreče, v rekreační oblasti Zelena Laguna. Je položen asi 100 m od moře, obklopen bujnou zelení s parkovou úpravou. Pláž je přírodní, kamenitá, místy i oblázková, s betonovými plochami na slunění a upravenými vstupy do vody. Před hotelem je bazén, ke kterému mají hoteloví hosté volný přístup. Sportovní vyžití umožňují nedaleké tenisové kurty, stolní tenis, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, minigolf, vlek pro vodní lyže, půjčovna jízdních kol a motorových skútrů. V okolí jsou výborné podmínky pro cykloturistiku. Spojení s centrem Poreče je možné pravidelnými autobusovými linkami nebo turistickým vláčkem. V hotelu se nachází dvě klimatizované restaurace, bar, kavárna, směnárna, TV-salonek, terasa.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.victoria-ck.cz/cz/leto/01chorvatsko/01istrijsky_poloostrov/02porec/03hotel_delfin/
email:   dovolena@victoria-ck.cz
telefon:   +420 296 220 022
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!