Cefeus – rekonstrukce Olomouc, opravy staveb Olomouc

Cefeus - rekonstrukce budov a opravy budov Olomouc

Vaši rekonstrukci provedeme profesionálně a se zárukou. Zdarma zaměříme zakázku, navrhneme řešení a skladbu materiálů. Na míru nakreslíme grafický návrh koupelen, při náročnějších rekonstrukcích služby projektanta. Pracujeme s materiály od renomovaných výrobců.

Rekonstrukce staveb Olomouc, opravy staveb

Spolupracujeme s různými dodavateli a výrobci finálních povrchů, je jen na Vás co si vyberete.

Při rekonstrukci bytu či domu je dobré vše dobře naplánovat od rozvrhu postavení příček, průchodů, vývodů vody, odpadů, elekro zásuvek. Dále je důležité mít promyšlenou sestavu materiálů počínajíc druhy a výškami podlah, různých povrchových úprav, kuchyní a nábytku atd.

Při rekonstrukci  je také dobré myslet na budoucí využití ostatních prostor, jako je půda, neužívaná část domu či dvůr. Je vždy výhodné na tyto prostory myslet, protože následná rekonstrukce nebo oprava těchto prostor může narušit či poškodit již zrekonstruovanou část domu, ať již nošením materiálu, nebo dalšími úpravami.

CEFEUS – CZECH s.r.o disponuje celým spektrem řemeslníků pro úspěšnou realizaci rekonstrukce.

Součástí rekonstrukčních prací jsou bourací, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, podlahářské, malířské, vodo – topo – plyn, elektropráce a jiné.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://cefeus.cz/nabidka-rekonstrukce
email:   cefeus@cefeus.cz
telefon:   +420 585 203 916
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!