Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy

Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy

Na začátek prázdnin tu mám něco pro inspiraci, abychom nezapomínali, že Amway byznys je možné budovat i v čase dovolených. A jak to vypadá, když se člověk nefláká a opravdu pracuje?

Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy
Na začátek prázdnin tu mám něco pro inspiraci, abychom nezapomínali, že Amway byznys je možné budovat i v čase dovolených. A jak to vypadá, když se člověk nefláká a opravdu pracuje?Je to už řada let, co se ke mně dostala LOS mapa Diamantů japonského Double Crown Ambassadora Kaoru Nakajimy a „odšpuntovala“ moje představy o tom, kam až se člověk může v Amw

  • LOS mapa je mapa sponzorské linie, tedy to, jak jsou lidé v Amway byznysu uspořádáni „nad sebou“ a „pod sebou“.

ay vypracovat. Doufám, že dnes udělá to samé pro Vás. Pro nováčky uvedu pár vysvětlivek:

  • Diamant je člověk, který zaregistruje minimálně 6 větví, z nichž každá dosáhne 21% na tabulce odměn v minimálně 6 měsících za období září-srpen.
  • Double Crown Ambassador je člověk, který zaregistruje min. 40 větví, z nichž každá dosáhne 21% na tabulce odměn v minimálně 6 měsících za období září-srpen.
  • Na 21% úroveň se kvalifikujete tak, když Vaše skupinová bodová hodnota (B.h.) dosáhne 10.000 B.h., což reprezentuje obrat asi 420.000 Kč/m bez DPH.

 

Dosáhnout Diamantové úrovně představuje obvykle příjem v řádu několika set tisíc Kč měsíčně a samo o sobě je to velký úspěch. Ve světě Amway ale existují i lidé, kteří se nenechali omezovat nějakými předsudky a „rozjeli“ Amway byznys ve velkém a dnes mají ve skupině stovky Diamantů. Jedním z takových lidí je i Kaoru Nakajimaz Japonska, který v roce 1996 jako první na světě dosáhl úrovně Double Crown Ambassador.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.amway-fakta.cz/diamantova-los-mapa-kaoru-nakajimy/
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!