document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy

Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy

Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy

Na začátek prázdnin tu mám něco pro inspiraci, abychom nezapomínali, že Amway byznys je možné budovat i v čase dovolených. A jak to vypadá, když se člověk nefláká a opravdu pracuje?

Amway Diamantová LOS mapa Kaoru Nakajimy
Na začátek prázdnin tu mám něco pro inspiraci, abychom nezapomínali, že Amway byznys je možné budovat i v čase dovolených. A jak to vypadá, když se člověk nefláká a opravdu pracuje?Je to už řada let, co se ke mně dostala LOS mapa Diamantů japonského Double Crown Ambassadora Kaoru Nakajimy a „odšpuntovala“ moje představy o tom, kam až se člověk může v Amw

  • LOS mapa je mapa sponzorské linie, tedy to, jak jsou lidé v Amway byznysu uspořádáni „nad sebou“ a „pod sebou“.

ay vypracovat. Doufám, že dnes udělá to samé pro Vás. Pro nováčky uvedu pár vysvětlivek:

  • Diamant je člověk, který zaregistruje minimálně 6 větví, z nichž každá dosáhne 21% na tabulce odměn v minimálně 6 měsících za období září-srpen.
  • Double Crown Ambassador je člověk, který zaregistruje min. 40 větví, z nichž každá dosáhne 21% na tabulce odměn v minimálně 6 měsících za období září-srpen.
  • Na 21% úroveň se kvalifikujete tak, když Vaše skupinová bodová hodnota (B.h.) dosáhne 10.000 B.h., což reprezentuje obrat asi 420.000 Kč/m bez DPH.

 

Dosáhnout Diamantové úrovně představuje obvykle příjem v řádu několika set tisíc Kč měsíčně a samo o sobě je to velký úspěch. Ve světě Amway ale existují i lidé, kteří se nenechali omezovat nějakými předsudky a „rozjeli“ Amway byznys ve velkém a dnes mají ve skupině stovky Diamantů. Jedním z takových lidí je i Kaoru Nakajimaz Japonska, který v roce 1996 jako první na světě dosáhl úrovně Double Crown Ambassador.

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.amway-fakta.cz/diamantova-los-mapa-kaoru-nakajimy/
email:   robertslovak.cz@gmail.com
telefon:   724712069