Amazon – tajemství úspěšného obchodování na internetu

Pro koho je vhodné obchodování na Amazonu?

Jaký by mohl vypadat obchodní model budoucnosti? Gigant Amazon přichází s něuvěřitelnými možnostmi… A nyní můžete i Vy využít úspěch, který má Amazon pro sebe.

Amazon shop: Tajemství úspěšného obchodování na internetu

Amazon není Aukro, kde jednou za čas prodáte nějaké zboží, které odnesete na poštu a odešlete.

Amazon je jeden z 10-ti nejnavštěvovanějších webů na světě – je to gigant, který za loňský rok vygeneroval v čistých příjmech více než 74 miliard dolarů.

Celosvětevě disponuje 237 milióny aktivních zákaznických účtů a jeho stránky navšíví měsíčně 162 miliónů unikátních návštěvníků.

Ročně roste o 22%…

Chcete-li obchodovat na Amazonu, připravte se na řízení reálného šesticiferného byznysu. Amazon je jako distribuční kanál vhodný pro jednotlivce i týmy, kteří si chtějí vybudovat z domova výdělečný byznys, za který se nemusí stydět.

Páku Amazonu ocení také obchodní firmy nebo výrobci, kteří chtějí rychle a s minimálními investicemi prorazit se svými produkty na zahraničních trzích.

V tomto článku se s vámi dále podělím o základní principy tohoto lukrativního obchodního modelu…
Principy, bez kterých na Amazonu neuspějete…

Amazon je jeden z 10-ti nejnavštěvovanějších webu na celém internetu. Lidé přicházejí a kupují. A nyní můžete i Vy využít úspěch, který má Amazon pro sebe.

Jaký by mohl vypadat obchodní model budoucnosti? Gigant Amazon přichází s něuvěřitelnými možnostmi…

Když jsem si v záříjovém vydání časopisu Forbes přečetl článek Hic sunt leones, musel jsem se pousmát. Text mimo jiné popisoval, jak e-commerce gigant Amazon ignoruje Českou Republiku. Čeští obchodníci, kteří by rádi dostali své zboží na tuto obchodní platformu,…

Čti více – viz. odkaz níže:

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.zivotbezhranic.cz/amazon-shop-tajemstvi-uspesneho-obchodovani-na-internetu/
email:   info@zivotbezhranic.cz
telefon:   724712069
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!