Alfa Resort – více než hotel

Hotel Alfa Resort - místo, kde se nikdy nenudíte. Telefon 773 100 119

Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, dovolenou, lyžování nebo i pro firemní akce v Orlických horách. Vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních automobilů. K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště.

Kvalitní ubytování v Orlických horách

Alfaresort je ideálním místem pro rodinné a víkendové pobyty, dovolenou, lyžování, nebo také pro firemní akce v Orlických horách.

Vlastní parkoviště má dostatečný prostor pro parkování osobních  automobilů.  K dispozici jsou tři samostatné klubovny, které jsou vybaveny diaprojektorem a promítacím plátnem. Součástí hotelu je velký travnatý pozemek, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště.

Ke strávení příjemných chvil je při ubytování k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, hotelové fitness centrum, billiard, šipky, stolní tenis. Tyto služby jsou určeny pouze pro naše hotelové hosty kteří, je mohou  bezplatně využívat po celou dobu pobytu.  Nedílnou součástí hotelu je vnitřní i venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje. Celý hotel je nekuřácký.

Hotelový komplex disponuje příjemnou zahradní i vnitřní restaurací, které jsou v provozu podle potřeb našichklientů. Snídaně je podávána vždy formou švédského stolu.  Stravování zajišťujeme formou tříchodového menu, případně výběrem  z  jídelního lístku, dále nabízíme velký výběr z teplých a studených bufetů,  nebo rautů.

O provoz kuchyně se stará mladý šéfkuchař, který svoji kvalifikaci získal ve Francii, v restauraci „Le Grenier à Sél“ v Nancy. Tato restaurace je známa vysokou gastronomii a oceněna Michelinskou hvězdičkou.

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.hotel-alfa.cz
email:   info@alfaresort.cz
telefon:   773100119
Účesy HappyHair - virtuální kadeřník - tvé vlasy 1000x jinak!