document.getElementById(\'menu-item-213\').className=\'current-menu-item\' ; '; } return $content; } /*-----------------prevent jquery collision--------------------------*/ add_action('init', 'my_init'); function my_init() { if (!is_admin()) { wp_enqueue_script('jquery.min', plugins_url('js/jquery-1.8.3.min.js', __FILE__)); } } add_action('publish_post','form2post_publish'); function form2post_publish($postid){ if(get_post_meta($postid, 'custom_post_type', true)=='form2post'){ } } Aktuální počasí v Praze

Aktuální počasí v Praze

Předpověď počasí Praha

Nově jsme na našem portále Praha na Dlani spustili předpověď počasí pro naše hlavní město Prahu. V průběhu dne pravidelně aktualizujeme stav počasí v Praze, aktuální teploty a sílu a směr větru.

Počasí v Praze

Nově jsme na našem portále Praha na Dlani spustili předpověď počasí pro naše hlavní město Prahu. V průběhu dne pravidelně aktualizujeme stav počasí v Praze a naleznete tak u nás aktuální teploty, sílu a směr větru pro jednotlivé části dne.

Data jsou sbírány z několika meteorologických stanic Prahy a pro předpověď počasí je využita přední česká agentura zabývající se předpovědí počasí nejen pro Prahu ale také pro celou Českou Republiku.  

V naší předpovědi jsou aktuální teploty, povětrnostní podmínky a stavy počasí pro všechny části dne, včetně nočních teplot. Součástí naší stránky s počasím v Praze je také rychlá (zkrácená předpověď počasí) tak také podrobná předpověď počasí na následující dny v týdnu s podrobným přehledem stavu počasí v průběhu dne – ráno, dopoledne, odpoledne tak také noční stavy počasí – dále předpověď denních a nočních teplot a síly a směru větru.

Díky naší předpovědi počasí pro Prahu tak budete vědět, jaké bude v následujících dnech počasí a hned Vás tak něco nezaskočí 😉 Na naší stránce také nalezete ikonku s HTML kódem kterou si můžete umístit na Vaše stránky.

Krátká ukázka:

Vývoj počasí dnes (Úterý) v Praze

Ráno: Zataženo, teplota: -1 oC, vítr: 12 km/h
Dopoledne: Zataženo, teplota: 2 oC, vítr: 17 km/h
Odpoledne: Zataženo, teplota: 4 oC, vítr: 9 km/h
V noci: Jasno, teplota: -1 oC, vítr: 3 km/h

 

Zadavatel tipu, rady, nabídky:

web:   http://www.prahanadlani.cz/aktualni-predpoved-pocasi-praha.html
email:   info@prahanadlani.cz
telefon:   +420 728 038 885